fordance.1w.lv

„HELSINKI OPEN 2011” – mūsējiem 5 medaļu komplekti!

Ne tikai pie notikumiem Polijā bija piesaistīta deju cienītāju uzmanība  aizritējušajās brīvdienās. Tā, piemēram, 22.-23.oktobrī norisinājās tradicionālas sacensības „Helsinki Open 2011" uz kurām devās vairāki mūsu valsts pāri un tiesnese Alla Matjušenko.
Starts mūsu dejotājiem bija veiksmīgs - uz mājām pārvesti 2 zelta medaļu, 2 sudraba medaļu un 1 bronzu medaļu komplekti! Malači!!!

-----------------------------------------------
38. Vladislavs Sokolovs - Katrina Liga Zilgalve LATVIA  ...
Komentāri (0)  |  2011-10-25 01:13  |  Skatīts: 2707x

Lasīt tālāk.

„BALTIC CUP 2011”

Trīs dienas, no 21. līdz 23.oktobrim, Elblongā norisinājās tradicionālas sacensības "Baltic Cup 2011" uz kurām, kā jau ierasts, devās vairāki mūsu valsts pāri. Kopumā mūsu pāri izcīnīja .....

"Chisinau Open - 2011" (Moldova)

Protams, šo sacensību galvenā grupa bija - pasaules čempionāts junioriem  (par rezultātiem mēs jau rakstījām). Bet ne mazāk interesanta cīņa bija arī pārējās grupās, kurās piedalījās arī mūsu valsts dejotāji. Tā WDSF International Open ST piedalījās D.Belugins ar M.Mihailovu un V.Vāravs ar A.Priediņu. 39 pāru konkurencē abi pāri iekļuva ¼ finalā un Daniels ar Mariju ierindojās 13.vietā, bet Viesturs ar Annu 16.-17.vietā. Abi šie pāri piedalījās arī jauniešu grupas sacīkstēs ST deju programmā un iekļuva ½ finalā - Viesturs ar Annu apstājās uzreiz aiz fināla - 7.vietā, bet Daniels ar Mariju ierindojās 9.vietā.
 Bet WDSF International Open LA deju programmā piedalījās 3 mūsu valsts pāri un vislabāk veicās Sergejam Zaļeskim ar Laimu Ozoliņu - 55 pāru konkurencē viņi iekļuva ½ finālā un ierindojās 8.vietā. Šajā pat grupā piedalījās arī Karols Junelis ar Nataliju Szypulsku (19.vieta) un Viesturs Vāravs ar Annu Priediņu (42.-43.vieta). Tā kā abi šie pāri ir vel tikai jaunieši, tad viņi, protams, piedalījās arī Jauniešu grupā. Viesturs ar Annu 54 pāru konkurencē ierindojās 39.vietā, bet Karols ar Nataliju iekļuva finālā un pa vienu punktu atpaliekot no 4.vietas ierindojās 5.vietā.
...
Komentāri (0)  |  2011-10-25 00:00  |  Skatīts: 884x

„HOLLAND MASTERS 2011” (Nīderlande) – Marts un Viktorija finālā (+video)!

Pagājušās nedēļas nogalē, 15.-16.oktobrī, vairāki mūsu deju pāri  piedalījās sacensībās „ārpus" Latvijas. Daļa devās uz Moldovu, kur norisinājās pasaules čempionāts junioriem 2 ST deju programmā, bet daži pāri mēroja ceļu uz Nīderlandi. Sacensībās „Holland masters 2011" piedalījās Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku, Ronalds Ābols ar Santu Vitenbergu, kā arī mūsu profesionāļu pāris - Gatis Savels ar Jeļenu Daniļčenko. Marts un Viktorija piedalījās WDSF International Open LA programmā un 41 pāra konkurencē iekļuva finālā kopvērtējumā ierindojoties 5.vietā (pa vienu punktu atpaliekot no 4.vietas). Zem raksta piedavājām iepazīties ar video no šīs grupas fināla. Savukārt Ronalds ar Santu piedalījās WDSF International ST programmā un 79 pāru konkurencē iekļuva ¼ finalā, apstājoties 20.vietā.
Mūsu profesionāļi - Gatis un Jeļena piedalījās ST un LA deju programmās, ierindojoties 7. un 3.vietā atbilstoši.
Jāatzīmē arī to, ka šajās sacensībās piedalījās arī Jekaterina Perederejeva, kura tagad pārstāv Vāciju. Viņa ar partneri, Michael Wenger, WDSF International Open ST programmā tāpat kā Ronalds un Santa iekļuva ¼ finālā un ierindojās 17.vietā.
...
Komentāri (0)  |  2011-10-24 23:47  |  Skatīts: 1668x

''Zelta rudens'' video!

Ir pievienoti visi ''Zelta rudens'' LA reitinga grupu video. Tos var aplūkot sadaļā video.
Komentāri (0)  |  2011-10-21 18:41  |  Skatīts: 783x

''Zelta rudens'' - LA reitings! Rezultāti + video

Vakar, 15.oktobrī norisinājās sacensības ''Zelta Rudens'', kuruietvaros bija arī LA reitings visām grupām, izņemot Juniorus II. Aicinām iepazīties ar rezultātiem un uzvarētāju video:

Bērni LA (19 pāri) pilni rezultāti
1. Kristers Šmits - Melissa Bessonova KLASIKA
...
Komentāri (0)  |  2011-10-17 00:59  |  Skatīts: 1350x

WDSF World Championship Junior II Standard – mūsējie ¼ finālā!

Vakar, 15.oktobrī Kišiņevā (Moldova), norisinājās šā gada nozīmīgākās sacensības Junioriem II ST deju programmā - pasaules čempionāts. Ceļazīmes un godu pārstāvēt Latviju bija izcīnījuši - šā gada valsts čempioni Iļja Davidovs ar Katrīnu Koru Klaperi un valsts vicečemoioni Aleksandrs Aņiščenko ar Diānu Mackeviču. Kopumā pasaules čempionātā piedalījās 59 pāri un abi mūsu pāri iekļuva ¼ finālā. Aleksandrs Aņiščenko ar Diānu Mackeviču ierindojās 15.vietā (līdz ½ finālam pietrūka tikai 2 „krustiņi"), bet Iļja Davidovs ar Katrīnu Koru Klaperi ierindojās 22.-23.vietā.
Bet čempionu tituls tika mājniekiem, deju pārim no Moldovas - Alexandru  Birca & Alina Milinceanu. Viņi pārliecinoši uzvarēja visās piecās dejās.
Jāatzīmē, ka starp tiesnešiem, kuri vērtēja šo grupu, bija arī tiesnese no Latvijas - Ņina Salgale.

Uz šīm sacensībām, ne tikai lai atbalstītu mūsējos un arī pašiem piedalīties citās deju grupās,  devās vairāki mūsu valsts pāri. Un tā kā sacensības turpinās vel šodien, tad sagaidīsim visus rezultātus un nopublicēsim tos, visticamāk rīt.
...
Komentāri (0)  |  2011-10-16 23:35  |  Skatīts: 1885x

„International Championship 2011” – pārējie rezultāti. Mūsējie atkal pusītē!

Ir noslēgušās sacensības „International Championship 2011" un pēdējās dienā tika salikti visi punktiņi virs „i". Adult ST grupā, kurā piedalījās 132 pāri,  vislabāk veicās Edgaram Līnim ar Elīzu Ancāni, viņi ierindojās 15.-30.vietā (kā zināms, Anglijā notiekošiem konkursiem detalizēti rezultāti kļūst pieejami vēlāk). Vel šajā grupā dejoja Gerds Ivuškāns ar Katrīnu Beāti Zeltiņu un Kārlis Treijs ar Anastasiju Krivošejevu, abi pāri ierindojās 49.-80.vietā. Bet Adult LA grupā pusfinālā iekļuva Vjačeslavs Višņakovs ar Terezi Kižlo un Šarunas Greblikas ar Viktoriju Horevu, un abi pāri ierindojās 7.-15.vietā.
P.S. Vēlāk tiks ievietoti detalizēti rezultāti visām grupām, kurās dejoja mūsu dejotāji!
Komentāri (0)  |  2011-10-16 07:27  |  Skatīts: 1187x

“STYLE CUP 2011” – Žeņa un Tina, Vjačeslavs un Anastasija finālā!

Aizritējušajās brīvdienās, 8.-9.oktobrī, Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, norisinājās tradicionālas sacensības "Style Cup 2011" uz kurām ceļu mēroja vairāki mūsu deju pāri. Vislābāk veicās Jevgenijam Suvorovam ar Tinu Bazokinu, kuri WDSF International Open LA iekļuva finālā un izcīnot 5.vietu rumbā, bet 4.vietas pārējās dejās - kopvērtējumā ierindojās 4.vietā. WDSF Youth Open ST grupā finālā iekļuva arī mūsu jauniešu pāris - Vjačeslavs Šuhtins ar Anastasiju Volkonsku, izcīnot 5.vietu fokstrotā un 6.vietas pārējās dejās, kopvērtējumā ierindojās 6.vietā. Jāatzīmē, ka pavisam nedaudz pietrūka līdz finalām Danielam Beluginam un Marijai Mihailovai - viņi ierindojās 7.vietā.
Starp tiesnešiem arī bija mūsu pārstāve - Ina Kočetova.
Apsveicam visus dejotājus un vēlam veiksmi visiem arī nākotnē!

WDSF Youth Open ST (27 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2011-10-16 07:23  |  Skatīts: 1553x

„Aarhus International Dance Galla — 2011” – Grand Slam ST

Dānijas pilsētā Aarhus, 8.-9.oktobrī norisinājās tradicionālas sacensības „Aarhus International Dance Galla - 2011", kuras ietvaros notika Grand Slam sērijas sacīkstes kā St deju programmā, tā arī LA deju programmā. No Latvijas šajās sacensībās piedalījās Kārlis Treijs ar partneri Anastasiju Krivošejevu un 36 pāru konkurencē ierindojās 15.vietā.