fordance.1w.lv

"PAVASARA RITMOS 2011" - LA reitings (14.05.)

Pēc ilgāka pārtraukuma deju ritmi, šoreiz latīņritmi, ir atgriezušies "Turībā". Vakar augstskolā "Turība" konkursa "Pavasara ritmos 2011" ietvaros norisinājās LA reitings visām vecumgrupām. Aicinām iepazīties ar rezultātiem, un nu jau pēc tradīcijas, ar katras grupas uzvarētāju video.
P.S. ForDance tuvāko dienu laikā ievietos sadaļā "Video" katras grupas video. Sekojiet līdzi!
Notiek apspriede forumā

...
Komentāri (12)  |  2011-05-15 21:14  |  Skatīts: 6810x

Lasīt tālāk.

2011 EUROPEAN CHAMPIONSHIP STANDARD - rezultāti

Vakar, 14.maijā - visi interesenti varēja vērot tiešraidē lieliski organizētu Eiropas čempionātu ST dejās pieaugušajiem. Teicama konkursa organizācija, silta atmosfēra, burvīga mūzika, kuru izdzirdot, pašam gribas dejot, bet uz parketa deju zvaigznes! Un starp šim zvaigznēm bija arī mūsu valsts zvaigznītes - Ilmārs ar Santu un Andrejs ar Annu! Mūsejie četri dejotāji - MALAČI! Rezultāti:

-----------------------------------------------------------------------
7.-9. Jegors Bikovskis - Valerija Petruna LATVIJA ...
Komentāri (0)  |  2011-05-13 08:55  |  Skatīts: 1081x

„AMBER COUPLE 2011” (Lietuva, Kauņa) – IDSF programmās mums divas „bronzas”!

Uz kurieni tikai nebija devušies mūsu dejotāji aizritējušās brīvdienās! Bet liela daļa mūsu dejotāju, mēroja netālu ceļu uz kaimiņvalsti Lietuvu, lai tradicionāli piedalītos jau ierastajās sacensībās „AMBER COUPLE". Lai arī, pagaidām detalizēti ir zināmi tikai IDSF grupu rezultāti, bet tie ir labi - mūsu dejotāji izcīnīja „bronzu" abās programmās. 7.maijā ST deju programmā mūsu valsts čempioni Andrejs Rogovenko ar Annu Vorončuku 51 pāra konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 3.vietā, izcīnot „bronzu". Līdz ar to Andrejs ar Annu revanšējās par zaudējumu Igaunijas čempioniem pagājušo nedēļu atpakaļ Nīderlandē (šoreiz Igaunijas čempioni palika 1/4FIN). Savukārt, 8.maijā uz parketa iznāca „latīnisti". J.Suvorovs ar T.Bazokinu 58 pāru konkurencē iekļuva finālā, izcīnot trešās vietas četrās dejās un otro vietu džaivā - kāpa uz pjedestāla 3.pakāpienu, izcīnot „bronzu"!  Rezultāti:

Komentāri (0)  |  2011-05-12 04:12  |  Skatīts: 2055x

„AUTHENTIC CUP 2011” (Rumānija, Bacau) – Ņinai Bezzubovai „zelts”!

Pagājušajās brīvdienās uz Rumāniju devās mūsu valsts tiesnese Alla Matjušenko un Vāciju pārstāvoša Ņina Bezzubova ar partneri Marius Balan, lai piedalītos sacensībās „AUTHENTIC CUP  2011". IDSF Open LA deju programmā Ņina ar Marius pārliecinoši uzvarēja visās piecās dejās un 27 pāru konkurencē izcīnīja uzvaru! Rezultāti:

Komentāri (0)  |  2011-05-12 03:49  |  Skatīts: 1601x

„Akropolis Open - 2011", (Grieķija, Atēnas)

Grieķijas galvaspilsētā un valsts lielākajā pilsētā - Atēnās, aizritējušās brīvdienās norisinājās starptautiskas sacensības „Akropolis Open - 2011". Baudīt Atēnu skaistumu un piedalīties IDSF Open LA programmā devās mūsu pāris A.Svanberg ar partneri A.Jerjominu. 25 pāru konkurencē Alexander ar Anastasiju iekļuva finālā un ierindojās 6.vietā. Rezultāti:

„URAL CUP 2011” (Baškortostāna, Ufa) – 7.maijs

Nozīmīga diena Baškortostānas galvaspilsētai Ufa bija 7.maijs. Šajā dienā pirmo reizi tika rīkotas sacensības „Ural Cup 2011". Lai arī sacensību rīkotāji uz šādu soli bija saņēmušies pirmo reizi, bet jau pirmajā reizē tājās piedalījās dejotāji no 7 valstīm. Tajā skaitā no Latvijas - J.Suvorovs ar partneri T.Bazokinu. Viņi piedalījās pieaugušo grupas LA deju programmā un 15 pāru konkurencē ierindojās 2.vietā, piekāpjoties tikai Krievijas vicečempioniem - A.Gusevam ar J.Čerevičnuju. Apsveicam Žeņu ar Tiinu!

„BLACKSEA BALL 2011” (Ukraine, Yuzhne), 7.maijs

7.maijā, Ukrainā, pilsētā Yuzhnie, norisinājās sacensības „Blacksea ball 2011". Ceļu uz šo Ukrainas pilsētu mēroja mūsu deju pāris Deniss Artemjevs ar Jūliju Gusevu un viņu kluba vadītaja Ina Kočetova. Deniss ar Jūliju piedalījās IDSF Open Latin programmā un 25 pāru konkurencē iekļuva finālā, ierindojoties 6.vieta. Jāatzīmē, ka finālā dejoja 6 pāri no Ukrainas un viens „nemājnieku" pāris - mūsējie no Latvijas! Rezultāti:

„SLOVENIAN OPEN 2011” (Slovēnija, Koper), 7.-8.maijs

Divas dienas, 7.-8.maijā, Slovēnijas pilsētā Koper, kura pazīstama kā lielākā pilsēta slovēņu krastā, norisinājās liela mēroga sacensības „Slovenian Open 2011" uz kurām bija ieradušies dejotāji no vairākām valstīm un tajā skaitā arī mūsu divi lieliski pāri - Alex Zampierollo ar Elzu Poli un Ronalds Ābols ar Santu Vitenbergu. Alex ar Elzu startēja 7.maijā, piedaloties IDSF International Open LA programmā un 37 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā ierindojoties 4.vietā. Bet nākamajā dienā , 8.maijā, uz parketa iznāca Ronalds ar Santu, piedaloties IDSF International Open ST programmā. 55 pāru konkurencē, Ronalds ar Santu iekļuva 1/4FIN un ierindojās 18.-19.vietā. Rezultāti:

Kanādas LA čempionāts - D.Kutuzovs un E.Brivks

22.aprīlī norisinājās Kanādas Latiņamerikas deju čempionāts, kurā piedalījās arī divi dejotāji no Latvijas - E.Brivks ar partneri N.Gynga un D.Kutuzovs ar K.Swietoniowska. Abi pāri iekļuva 1/2finālā, taču D.Kutuzovs ar K.Swietoniowsku ierindojās uzreiz aiz fināla - 7.vietā, bet E.Brivks ar N.Gyngu ierindojās 9.vietā. Lūk rezultāti: