fordance.1w.lv

Rihards Eglītis un Egle Straleckaite dejo finālā Berlīnē

6.aprīlī, Vācijas pilsētā - Berlīnē, norisinājās sacensības „40th Blue Band of River Spree", kurās kategorijā WDSF International Open LA piedalījās, Lietuvu patreiz pārstāvošais, Rihards Eglītis ar partneri Egle Straleckaite. 72 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un ierindojās 6.vietā. Nedēļu agrāk, 1.aprīlī, Rihards un Egle piedalījās sacensībās „Beam Cup 2012", kuras norisinājās Lietuvā un ieguva 1.vietu kategorijā Adult LA, pārliecinoši uzvarot visās dejās!

VI DO World Dancesport 2012

Tik tikko noslēdzās sacensības „VI DO World Dancesport 2012", kuras varēja vērot WDSF web lapas tiešraidē. Sacensību fantastisko atmosfēru varēja just pat neesot klātienē, bet vērojot visu datorā!  Nenoliedzami „karstākā" un intriģējošākā grupa bija Eiropas čempionāts LA dejās, bet interesanti bija vērot arī citas grupas. It īpaši, ja tajās dejoja mūsu valsts pāri un uzrādīja lieliskus rezultātus! Tā, WDSF International Open Latin J.Suvorovs ar T.Bazokinu 76 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā, bet N.Jugāns ar A.E.Kalniņu WDSF Youth Open Standard 28 pāru konkurencē uzvarēja!!! Bet Jevgēnija un Tinas, kā arī Vjačeslava un Terēzas galvenais starts bija - Eiropas „čempī". Abi pāri iekļuva ½ finālā! Bet fināls tomēr neizpalika bez mūsu valsts pārstāvja - finālā iekļuva Ņ.Bezzubova ar M.Balanu!
Zemāk piedāvājam iepazīties ar rezultātiem, kā arī ar Jevgēnija un Tinas interviju un čaču.

WDSF European Championship 2012 (71 pāris) ...
Komentāri (0)  |  2012-04-09 07:31  |  Skatīts: 1176x

Vjačeslavam un Terēzai sudrabs, Elza un Giuseppe solī no fināla

31.martā - Francijā, norisinājās WDSF International Open Latin sacensības, kurās piedalījās divi pāri no Latvijas. Vjačeslavam Višņakovam un Terēzai Kižlo šīs sacensības bija ģenerālmēģinājums pirms Eiropas čempionāta un to viņi izturēja godam. 27 pāru konkurencē viņi ierindojās 2.vietā, piekāpjoties tikai Francijas čempioniem. Tikai vienā solī no fināla apstājās vēl viens mūsu valsts pāris - Giuseppe Incatasciato ar Elzu Poli.

Indulis un Baiba Martinsoni dejoja sacensībās Vīnē

31.martā - 1.aprīlī - Vīnē, norisinājās liela mēroga sacensības senioriem "Vienna Dance Concourse - 2012", kurās piedalījās arī mūsu valsts pāris Indulis Martinsons ar Baibu Martinsoni. Indulis ar Baibu piedalījās vairākās kategorijās.

32. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone LATVIA

WDSF Open Senior I Standard (46 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2012-04-08 00:16  |  Skatīts: 1769x

RIMINI OPEN 2012 – A.Klievēnam un S.Šaurei sudrabs!

30.03. - 01.04. Itālijas pilsētā Rimini norisinājās tradicionālas  sacensības „RIMINI OPEN 2012", kurās piedalījās Andris Klievēns ar Santu Šaueri. WDSF Junior Open Standard  viņi bija vienīgais „neitāļu" pāris un sīvā konkurencē, tikai pa 1 punktu atpaliekot no uzvarētājiem, izcīnīja otro vietu. Andris un Santa izmēģināja spēkus arī  WDSF Youth Open Standard un 16 pāru konkurencē ierindojās 8.vietā.

"Петербургский Бал - 2012"

Aizritējušajās brīvdienās vienā no skaistākajām Krievijas pilsētām -  S.Pēterburgā - norisinājās tradicionālas sacensības "Петербургский Бал - 2012", kurās savus spēkus izmēģināja arī pārin no Latvijas - Anton Gončarov un Ruta Zviedre. WDSF International Open LA 86 pāru konkurencē viņi ierindojās 62.vietā.

DANCE MASTERS 2012 – Valts un Inese dejo ¼ finālā

Pašā pēdējā marta dienā, Buharestē - sacensību „DANCE MASTERS 2012" ietvaros, norisinājās WDSF International Open ST sacensības, kurās piedalījās arī mūsu valsts pāris - Valsts Liepnieks ar Inesi Zariņu. 76 pāru konkurencē Valts ar Inesi iekļuva ¼ finālā un ierindojās 19.vietā.

WDSF International Open Standard (76 pāri)

„ALYTUS OPEN 2012”

Aizritējušajās brīvdienās mūsu valsts pāri ir piedalījušies vairākās  sacensībās ārpus Latvijas, bet viskuplākais „desants" bija devies tepat uz kaimiņvalsti - Lietuvu, uz sacensībām „Alytus Open 2012". Praktiski visu vecumgrupu finālos varēja verot mūsu valsts pārus - kopumā mājās pārvesti četri „zelta" medaļu komplekti un 3 „sudrabu" medaļu komplekti! Lai arī sacensības noritēja Lietuvā, bet divās grupās cīņa par „zeltu" izvērtās tieši starp mūsu valsts pāriem. Tā, WDSF International Open LA kategorijā finālā visas pirmās vietas izcīnīja M.Smolko ar V.Puhoviku un kopvērtējumā ierindojas 1.vietā, bet visas otrās vietas izcīnīja J.Suvorovs ar T.Bazokinu un kopvērtējumā arī 2.vieta. Vel sīvāka cīņa izvērtās Junioru II LA grupā starp J.Beikmani ar A.Pivinu un K.Didrihsonu ar E.Kalvani. Jānis un Annija vinnēja dejās rumba, pasodoble un džaivs un līdz ar to par 1 punktu apsteidza Kārli ar Elīni, kuri vinnēja sambu un ča-ču.
Tiesnešu starpā bija Ņ.Salgale.

...
Komentāri (0)  |  2012-03-29 03:24  |  Skatīts: 2300x

Valts Liepnieks un Inese Zariņa piedalījās sacensības Francijā

24.martā, Francijas pilsētā - Marseļā, norisinājās liela mēroga sacensības,  kurās piedalījās arī mūsu valsts pāris - V.Liepnieks ar I.Zariņu. Viņi piedalījās WDSF  World Open ST kategorijā un 28 pāru konkurencē ierindojās 13.vietā (uzreiz aiz ½ fināla).
Arī starp tiesnešiem varēja vērot mūsu valsts pārstāvi - Juri Arāju.

Komentāri (0)  |  2012-03-29 02:57  |  Skatīts: 1750x

„Stanislav Shklyar's Cup 2012” – Valters un Līva pirmie!

23.-25.martā, Ukrainas pilsētā - Doņeckā, norisinājās tradicionālas sacensības „Stanislav Shklyar's Cup 2012" - šogad jau 10.reizi un pulcēja daudzus dejotājus no vairākām valstīm, tostarp arī pasaules līmeņa zvaigznes! Šajās sacensībās piedalījās arī mūsu valsts pāri - dejotāji no SDK „Daugava". Vislabāk veicās Valteram Frickausam ar Līvu Orleāni - WDSF Open Youth LA kategorijā 30 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un pārliecinoši uzvarēja visās 5 dejās! Valters ar Līvu piedalījās arī WDSF International Open LA kategorijā, kur 54 pāru konkurence iekļuva ¼ finālā un ierindojās 22.vietā. Šajā pašā grupā piedalījās arī Sergejs Zaļeskis ar Laimu Ozoliņu - viņi iekļuva ½ finālā un ierindojās 12.vietā. Vēl viens pāris no SDK „Daugava" dejoja šajās sacensībās - Viesturs Vāravs ar Annu Priediņu. Viesturs ar Annu piedalījās WDSF Open Ten Dance kategorijā un 13 pāru konkurencē ierindojās 11.vietā. Bet, dejojot savā vecumgrupā - WDSF Open Youth ST Viesturs ar Annu iekļuva finālā, un izcīnot 5.vietas visās dejās, ari kopvērtējumā ierindojās 5.vietā.