fordance.1w.lv

 


„WORLD OPEN MINSK 2013” – mūsējie finālā!


Liela mēroga sacensības, 18.-19.maijā, norisinājās Baltkrievijas pilsētā -  Minskā, kuras pulcēja lielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm. Tai skaitā arī no Latvijas bija ieradies samērā liels dejotāju pulks. Vislabāk veicās K.Škavronskim un V.M.Petruņai, kuri WDSF Open Junior II LA deju programmā, 26 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā (4,4,4,4,4). Tik pat veiksmīgi kategorijā WDSF Open Under 21 ST startēja V.Sokolovs un A.Volkonska, kuri 20 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 5.vietā (5,5,5,5,5). Vienā no galvenajām kategorijām – WDSF World Open Latin 76 pāru konkurencē ½ finālā iekļuva V.Frickauss un T.Podgornaja, ierindojoties 10.vietā.
Tiesāt šīs sacensības bija uzaicināti Ina Kočetova un Ojārs Bācis.

WDSF World Open Latin (76 pāri) pilni rezultāti
1. Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno RUSSIA
2. Artem Lazarev - Ekaterina Isakovich RUSSIA
3. Anton Aldaev - Natalya Polukhina RUSSIA
4. Evgeny Kuzin - Kseniya Zaputryaeva RUSSIA
5. Salvatore Bellavita - Natlya Polyakova ALBANIA
6. Jokubas Venckus - Jomante Dapkaviciute LITHUANIA
-----------------------------------------------------------------------------
10. Valters Janis Frickauss - Tatjana Podgornaja LATVIA
21. Sergejs Zaleckis - Diana Tverdokhleb LATVIA
72.-73. Sergey Kuryanov - Ksenija Lucko LATVIA

WDSF Open Under 21 Standard (20 pāri) pilni rezultāti
1. Aleksandr Samosyuk - Rina Brandt CANADA
2. Boris Basin - Tatyana Zhilkina RUSSIA
3. Denis Samarov - Anastasiya Rudneva RUSSIA
4. Alexandr Berzan - Xenia Baibarac MOLDOVA
5. Vladislavs Sokolovs - Anastasija Volkonska LATVIA
6. Aleksey Pieiganovich - Veronika Gushca BELARUS

WDSF Youth Open Standard (37 pāri) pilni rezultāti
1. Alexey Barkov - Anna Grischenko RUSSIA
2. Vilius Jakas - Gabriele Siriunaite LITHUANIA
3. Aleksey Usanov - Polina Merkelova RUSSIA
4. Winson Tam - Anastasia Novikova CANADA
5. Gianluca Di Melfi - Francesca Beretta ITALY
6. Alexandr Berzan - Xenia Baibarac MOLDOVA
------------------------------------------------------------------------------
17. Vladislavs Sokolovs - Anastasiya Volkonska LATVIA
30. Karlis Usins - Kendija Ziemele LATVIA
37. Sergey Kuryanov - Ksenija Lucko LATVIA

WDSF Open Junior II Latin (24 pāri) pilni rezultāti
1. Egor Boldysh - Diana Baranova BELARUS
2. Pavel Zaharenko - Mariya Davidova UZBEKISTAN
3. Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova RUSSIA
4. Egor Makarenko - Elizaveta Umrihina UKRAINE
-------------------------------------------------------------------------------------------
11. Peteris Kristers Skavronskis - Valerija Misela Petruna LATVIA

Komentāri (0)  |  2013-06-05 05:55  |  Skatīts: 1324x

Atpakaļ