fordance.1w.lv

 Sveicināti visi, kam deja sirdī mīt!

Atverot šo mājas lapu, vienu no pirmajām domām, pareizāk sakot jautājumiem, kas Jums radās, noteikti bija „A kas te vispār visu šo raksta?!!!”

At bildēsim Jums...

Mēs esam dejotāji un dejotāju vecāki. Un nav svarīgi, vai mēs vai mūsu bērni piedalās konkursos tagad, vai ir to darījusi agrāk, jo nemēdz būt bijušo dejotāju, vai bijušo dejotāju vecāku! Tie, kam deja vienreiz ir ienākusi sirdī, iemitinās tajā uz visiem laikiem! Un nav svarīgi, vai mēs turpinām atrasties deju pasaulē treneru statusā vai strādājam pavisam citā sfērā – deja ir kopā ar mums!

Kāpēc atvērām šo web lapu? Uzreiz vairāku iemeslu dēļ un visi šķita vienādi svarīgi. Minēsim dažus. Ir vēlme, lai dejotāji paskatās uz treneriem, tiesnešiem citām acīm un uzzina kas slēpjas aiz „stingrā onkuļa un tantes, kuri (-ne)liek krustiņus konkursā”. Lai savukārt treneri-tiesneši apskatās uz dejotājiem ne tikai kā uz vērtēšanas objektu, bet ierauga viņos personību ar savu viedokli! Ir vēlme „iepazīstināt” trenerus-tiesnešus ar dejotāju vecākiem un meklēt atbildi uz „mūžīgo jautājumu” – jēdz vai nejēdz kaut ko vecāki sporta dejās, vai vecāku misija ir tikai un vienīgi vērt vaļā maciņu un maksāt, maksāt, maksāt...??? Vel mums ir sāpīgi, ka nepelnīti ir aizmirsti dejotāji, kuri savulaik starptautiskos konkursos ir likuši skanēt Latvijas himnai vai likuši pacelt Latvijas karogu. Kā arī iespējams nepelnīti ir aizmirsti dejotāji, kuri startē tagad „zem sveša karoga”? Kā viņiem „tur” iet? Un vel, gribētos vairāk iepazīt tos dejotājus, kuri ne vienmēr ierindojas godalgotā trijniekā, bet ari tos kuri varbūt reti kad pārvar pirmo sacensību kārtu! Tā, kas vel mums šķiet interesants? Iespējams vajadzētu pastāstīt nedaudz vairāk par „konkursu organizēšanas virtuvi”, lai daži nedomā, ka konkursa rīkotājs visu naudu – dalības maksa un ieejas biļetes – ieliek sev kabatā? Un kas tās burves, kuras veido elegantus tērpus dejotājiem un dejotajam? Un kas darās ar vis-vis mazākajiem un kā viņi gatavojas tam, lai pēc 5-10 gadiem aizstāvēt Latvijas godu Pasaules čempionātos?....

Mēs neesam profesionāļi web lapu veidošanā, administrēšanā, bet mēs noteikti centīsimies veidot to tādu, lai Jums būtu interesanti tajā ieskatīties! Un vel, mums ļoti svarīgi ir Jūsu viedoklis un ieteikumi – gaidīsim tos e-pastā!

Aicinām jebkuru dejotāju, dejotāju vecāku pievienoties mūsu komandai! Būsim pateicīgi, ja dalīsieties ar mums un mūsu lasītajiem ar iespaidiem par konkursiem, deju dzīvi, fotogrāfijām un video!

P.S. Pie saviem iespaidiem bieži pievienosim fotogrāfijas, kuras veidojis lielisks dejotājs un tagad ari fotogrāfs – Aleksandrs Kravčuks. Vai varētu viņš veidot tik fantastiskas fotogrāfijas, ja viņam sirdī deja nemītu?!!!

Komentāri (4)  |  2011-02-09 02:37  |  Skatīts: 4874x
Žanna* - 2011-02-17 05:43
Kapēc viss tik anonīms?
Bez paraksta?
Vai šī būs kārtējā ""dzeltenā"" lapa?

Hardijs* - 2011-02-25 22:03
Pagaidām gan vairāk līdzinās "zaļai" lapai nevis dzeltenai? :) Paldies tiem kas te raksta, jo nav slikti ielūkoties un uzzināt kurš kur ir startējis un kā gājis! Tā tik turpināt!

Romis* - 2011-03-25 05:51
...lai jau paliek anonīmi šī darba darītāji, ja tā vēlās!.., bet neredzu iemeslu lai kādam atvērtos mute bilst ko sliktu par to kas te ir sadarīt no mājas lapas uzturētāju puses!... Paldies un veiksmi darbā !

literaats* - 2011-05-16 01:35
kolosaals pieteikums....totaali negramatiks.
mja......

" sirdii deja nemiitu" ........ ko taa nemiitu? :D:D:D

bez tam ...tendenciozi atspoguljots viedoklis.... sadaljaas.

Iesaku - paarskatiit izpausmes veidu un redigjeet tekstus ruupiigaak!
Lai vareetu uztureet iespaidu par inteligjenci un korektumu Latvijas sporta deju videe....... :D :D :D


Atpakaļ