fordance.1w.lv

 


BLACKPOOL 2013


Katru gadu maija beigās deju cienītāju uzmanība tiek pievērsta deju festivālam „BLACKPOOL”. Šogad šajā festivālā piedalījās gan Latvijas pārstāvji, gan mūsu dejotāji, kuri pašreiz pārstāv citas valstis – Šarunas Greblikas un Viktorija Horeva, Vjačeslavs Višņakovs un Tereza Kižlo, kā arī „mūsu” Valentīna Oseledko, Arturs Prikulis, Daniils Kutuzovs, Edgars Brivks, Jeļena Samuilova.

Amateur Latin (266 pāri) pilni rezultāti
1. Troels Bager - Ina Ivanova Jeliazkova DENMARK
2. Kirill Belorukov - Elvira Skrylnikova RUSSIA
3. Ferdinando Iannaccone - Yulia Musikhina ITALY
4. Nikita Brovko - Olga Urumova RUSSIA
5. Mirco Risi - Maria Ermatchkova ITALY
6. Morten Lowe - Roselina Doneva DENMARK
-----------------------------------------------------------------
9.-10. Sarunas Greblikas - Viktoria Horeva LATVIA
51.-53. Vjaceslavs Visnakovs - Tereza Kizlo LATVIA
55.-58. Daniils Kutuzovs - Maria Shalvarova CANADA
59.-64. Edgars Brivks - Nicole Gynga CANADA

Amateur Rising Star Latin (346 pāri) pilni rezultāti
1. Sam Shamseili - Arina Grishanina DENMARK
2. Ilya Sizov - Yulia Koshkina RUSSIA
3. Denys Samson - Yuliya Nikitenko ENGLAND
4. Matteo Cossu - Zia James ENGLAND
5. Darren Hammond - Milla Lykke SOUTH AFRICA
6. Igor Wilczynski - Karolina Urban POLAND
----------------------------------------------------------------
19.-21. Arturs Prikulis - Joana Kumala CANADA
50.-55. Edgars Brivks - Nicole Gynga CANADA
50.-55. Daniils Kutuzovs - Maria Shalvarova CANADA

Under 21 Latin (192 pāri) pilni rezultāti
1. Ilya Sizov - Yulia Koshkina RUSSIA
2. Petar Daskalov - Christine Hojmark Thomsen DENMARK
3. Ruslan Khisamutdinov - Elena Rabinovich RUSSIA
4. Yan Sorokin - Veronika Karimova RUSSIA
5. Adrian Kopczynski - Ewelina Mikolajewska POLAND
6. Wu Liu Fu - Yu Jun Du CHINA
7. Maksim Bodmar - Elyzaveta Vnuchkova UKRAINE
------------------------------------------------------------------------
28.-30. Arturs Prikulis - Joanna Kumala CANADA

Professional Ballroom (255 pāri) pilni rezultāti
1. Arunas Bizokas - Katusha Demidova USA
2. Victor Fung - Anastasia Muravyova USA
3. Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio ENGLAND
4. Domen Krapez - Monica Nigro SLOVENIA
5. Valerio Colantoni - Yulia Spesivtseva RUSSIA
6. Sascha Karabey - Natasha Karabey GERMANY
7. Chao Yang - Yiling Tan CHINA
---------------------------------------------------------------------------
14.-15. Matthew Rooke - Jelena Samuilova AUSTRALIA
22. Gustaf Lundin - Valentina Oseledko SWEDEN

Professional Waltz (49 pāri) pilni rezultāti
1. Arunas Bizokas - Katusha Demidova USA
2. Victor Fung - Anastasia Muravyova USA
3. Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio ENGLAND
4. Domen Krapez - Monica Nigro SLOVENIA
5. Sascha Karabey - Natasha Karabey GERMANY
6. Valerio Colantoni - Yuluia Spesivtseva RUSSIA
--------------------------------------------------------------------
16.-18. Matthew Rooke - Jelena Samuilova AUSTRALIA
19.-22. Gustaf Lundin - Valentina Oseledko SWEDEN

Professional Foxtrot (49 pāri) pilni rezultāti
1. Arunas Bizokas - Katusha Demidova USA
2. Victor Fung - Anastasia Muravyova USA
3. Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio ENGLAND
4. Domen Krapez - Monica Nigro SLOVENIA
5. Valerio Colantoni - Yulia Spesivtseva RUSSIA
6. Sascha Karabey - Natasha Karabey GERMANY
---------------------------------------------------------------------
13.-16. Matthew Rooke - Jelena Samuilova AUSTRALIA
22.-25. Gustaf Lundin - Valentina Oseledko SWEDEN

Professional Tango (49 pāri) pilni rezultāti
1. Arunas Bizokas - Katusha Demidova USA
2. Victor Fung - Anastasia Muravyova USA
3. Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio ENGLAND
4. Domen Krapez - Monica Nigro SLOVENIA
5. Valerio Colantoni - Yulia Spesivtseva RUSSIA
6. Sascha Karabey - Natasha Karabey GERMANY
--------------------------------------------------------------------
13.-14. Matthew Rooke - Jelena Samuilova AUSTRALIA
17.-23. Gustaf Lundin - Valentina Oseledko SWEDEN

Professional Quickstep (49 pāri) pilni rezultāti
1. Arunas Bizokas - Katusha demidova USA
2. Victor Fung - Anastasia Muravyova USA
3. Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio ENGLAND
4. Chao Yang - Yiling Tan CHINA
5. Domen Krapez - Monica Nigro SLOVENIA
6. Valerio Colantoni - Yulia Spesivtseva RUSSIA
----------------------------------------------------------------------------
13.-14. Matthew Brooke - Jelena Samuilova AUSTRALIA
24.-26. Gustaf Lundin - Valentina Oseledko SWEDEN

Komentāri (0)  |  2013-06-05 07:51  |  Skatīts: 1257x

Atpakaļ