fordance.1w.lv

GRAND SLAM (Cambrils, Spain) (+video)

30.-31.martā, Spānijā, norisinājās GRAND SLAM etaps ST un LA deju programmās. Neizpalika arī bez dejotājiem no Latvijas. Vislabāk veicās mūsu „latīnistiem” – M.Smolko ar V.Puhoviku, kuri iekļuva spēcīgajā pusfinālā un ierindojās 12.vietā. ST deju programmā vislabāko rezultātu uzrādīja A.Rogovenko ar A.Vorončuku, kuri ¼ finālā ierindojās 23.vietā.

49. Gundars Kalnins - Madara Freiberga LATVIA
50.-52. Marts Punins - Dana Jakobsone LATVIA ...
Komentāri (0)  |  2013-05-22 02:25  |  Skatīts: 806x

Lasīt tālāk.

FINLAND OPEN 2013

9.-10.martā, Somijā, norisinājās starptautiska mēroga sacensības  „FINLAND OPEN 2013”. Šajās sacensībās bija ieradies liels dejotāju pulks no Latvijas. Vairāki mūsu pāri iekļuva finālos, bet Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku izcīnīja godalgotu 3.vietu (33433) World Open Latin kategorijā.
Arī tiesnešu kolēgijā bija pārstāve no Latvijas – Ina Kočetova.

Komentāri (0)  |  2013-03-14 07:16  |  Skatīts: 1801x

DANCE SPORT CUP MALTA 2013 – Nils Jugāns un Anna Elizabete Kalniņa pirmie!

9.-10.martā, Maltā, norisinājās starptautiska mēroga sacensības  „DANCE SPORT CUP MALTA 2013”, kurās labus rezultātus uzrādīja mūsu valsts pāri. Nils Jugāns ar Annu Elizabeti Kalniņu kategorijā Open Under 21 Standard 5 pāru konkurencē izcīnīja 1.vietu (11111), bet kategorijā Youth Open Standard 5 pāru konkurencē 3.vietu (23333). Uzreiz aiz fināla, 7.vietā 24 pāru konkurencē,  kategorijā World Open Standard ierinfojās  Edgrs Līnis ar Elīzu Ancāni.
Tiesnešu brigādē šajās sacensībās bija arī pārstāve no Latvijas – Ņina Salgale.

Komentāri (0)  |  2013-03-14 06:08  |  Skatīts: 2733x

GRAND PRIX DYNAMO 2013 – Vjačeslavs un Albīna trešie!

8.-10.martā, Krievijas galvaspilsētā - Maskavā, jau 15. reizi norisinājās  sacensības „GRAND PRIX DYNAMO”, kuras, kā vienmēr, pulcēja lielu dalībnieku skaitu un kurās piedalījās arī pāris no Latvijas - Vjačeslavs Šuhtins ar Albīnu Džalagoniju. Kategorijā Youth Open Standard 68 pāru konkurencē Vjačeslavs un Albīna iekļuva finālā un izcīnīja godalgotu 3.vietu(22333)!  Bet kategorijā International Open Standard 142 pāru konkurencē mūsējie iekļuva ¼ finālā un ierindojās uzreiz aiz ½ fināla – 14.vietā.
Tiesnešu brigādē šajās sacensībās bija arī pārstāvis no Latvijas – Aigars Svars .

Komentāri (0)  |  2013-03-14 05:47  |  Skatīts: 1494x

Lietuvas čempionāts LA dejās – Rihards Eglītis un Agnė Malinauskaitė trešie!

9.martā, kaimiņvalstī - Lietuvā, norisinājās valsts čempionāts LA dejās.  Šajā čempionātā Rihards Eglītis pārī ar Agnė Malinauskaitė iekļuva finālā un izcīnīja godalgotu 3.vietu (33323)!

Komentāri (0)  |  2013-03-14 05:21  |  Skatīts: 1420x

КУБОК АВРОРЫ 2013 – Dmitrijs un Luīze otrie!

9.-10.martā, Sanktpēterburgā, norisinājās tradicionālas sacensības  „КУБОК АВРОРЫ 2013”, kurās piedalījās arī mūsu pāri. Dmitrijs Gruzdevs ar Luīzi Kaščejevu WDSF Open Junior II Latin kategorijā 40 pāru konkurencē iekļuva finālā un izcīnīja godalgotu 2.vietu (22222). Bet kategorija WDSF Open Latin piedalījās Antons Gončarovs ar Rutu Zviedri un 93 pāru konkurencē ierindojās 73.-75.vietā.
Tiesnešu brigādē šajās sacensībās bija arī pārstāve no Latvijas – Alla Matjušenko.

Tilburg Moves 2013 – Vjačeslavs & Albīna pirmie

Bet citi mūsu „standartisti” – V.Šuhtins - A.Džalagonija, A.Rogovenko - A.Vorončuka   - piedalījās sacensībās „Tilburg Moves 2013” (Nīderlande). Vjačeslavs un Albīna WDSF Open Youth ST 7 pāru konkurencē izcīnīja uzvaru (11111). Bet kategorijā WDSF World Open Standard 70 pāru konkurencē ½ finālā iekļuva Andrejs ar Annu un ierindojās 12.vietā. Zemāk piedāvājam video no šī pusfināla.

Кубок Латинского Квартала 2013

Aizvadītajās brīvdienās, kad mūsu valsts „latīnisti” mērojās meistarībā valsts  čempionātā, vairāki Latvijas „standartisti” piedalījās sacensībās ārpus Latvijas. Tā, sacensībās „Кубок Латинского Квартала 2013», piedalījās V.Kuzņecovs - A.Priediņa, E.Līnis - E.Ancāne, G.Kalniņš - M.Freiberga. Vislabāk no mūsu dejotājiem veicās Vadimam ar Annu – savā vecumgrupā WDSF Open Youth ST 116 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un ierindojās 5.vietā (35654).

Copenhagen Open 2013 – pārējo grupu rezultāti

Tagad, kad internetā ir pieejami sacensību „Copenhagen Open 2013” arī citu grupu rezultāti, varam uzzināt arī tos. Mūsu valsts pāri ir dejojuši ne tikai WDSF World Open ST&LA kategorijās, par kuru rezultātiem rakstījām jau iepriekš, bet veiksmīgi startējuši arī citās grupās, vairāki mūsu pāri iekļuvuši finālos.

Tā, kategorjā WDSF World Open Ten dance piedalījās K.Treijs ar A.Krivosheevu  un 32 pāru konkurencē iekļuva finālā, izcīnot godpilno 2.vietu(11112 22222)! Apsveicam Kārli un Anastasiju un vēlam veiksmi valsts čempionātā, kurš norisināsies jau pēc mēneša Jelgavā!

COPENHAGEN OPEN 2013 - WDSF World Open ST&LA

Tradicionāli, februārī, Dānijas pilsētā - Copenhagen norit sacensības  „Copenhagen Open”, kurās tradicionāli piedalās arī pāri no Latvijas. Nebija izslēgums arī 2013.gads. Jāatzīmē, ka „latīnistiem” tas bija kā ģenerālmēģinājums pirms valsts čempionāta, kurš norisināsies jau šo sestdien – 23.februārī „Daugavas sporta namā”. Kādi tad ir šie rezultāti?

Šajā grupā piedalījās 4 pāri no Latvijas un vislabāk veicās E.Līnim ar E.Ancāni – 75 pāru konkurencē viņi iekļuva ½ finālā un ierindojās 8.vietā (līdz finālam pietrūka tikai 3 „x”).