fordance.1w.lv

 


"Junior Blackpool Festival - 2012"


Katru pavasari Blekpūlē norisinās sacensības, kurās piedalīties  sapņo ikviens dejotājs. Pirms „lielās Blekpūles", norisinās „mazā Blekpūle", kurā sacenšas bērni un juniori. Šogad šajās sacensībās piedalījās 3 pāri no Latvijas - Kristers Šmits un Melisa Bessonova, Vladimirs Voložaņinovs un Estere Beatrise Klapere, Dāvis Dāvids Geikins un Marta Līga Rika. Vislabāk veicās Kristeram un Melisai - 4 reizes viņi iekļuva finālā (2.vietā  „cha-cha-cha" sacensībās, 3.vieta „džaiva" sacensībās, 5.vieta „vīnes valša" sacensībās un 5.vietā Juvenile Latin Championship). 

A1 Juvenile jive (80 pāri) pilni rezultāti
1. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte LITHUANIA
2. Daniil Zadorozhnyy - Yana Firsova RUSSIA
3. Kristers Smits - Melisa Bessonova LATVIA
4. Glenn Richard Boyce - Kayleigh Andrews ENGLAND
5. Mykyta Kovalov - Mariya Vysotska UKRAINE
6. Illya Gorshenin - Darya Krivko UKRAINE
7. Oliver Beardmore & Maria Allen ENGLAND

B Junior Samba (169 pāri) pilni rezultāti
1. Luke Miller - Hanna Cresswell ENGLAND
2. Richard Lifshitz - Morgana Lakatos Hayward CANADA
3. Nikita Pavlov - Daria Palyey RUSSIA
4. Ilya Kashirkin - Anna Mayorova RUSSIA
5. Ivan Kuznetsov - Anastasia Cgepurnova RUSSIA
6. Dan Malov - Vera Alkevich ENGLAND
7. Adam Hathazi - Nika Stefanic HUNGARY
----------------------------------------------------------
21.-22. Davis Davids Geikins - Marta Liga Rika LATVIA
23.-31. Vladimirs Volozaninovs - Estere Beatrise Klapere LATVIA


B3 British Juvenile Ballroom Championship (78 pāri) pilni rezultāti
1. Illya Gorshenin - Darya Krivko UKRAINE
2. Danill Zadorozhnyy - Yana Firsova RUSSIA
3. Glenn Richard Boyce - Kayleigh Andrews ENGLAND
4. Kirill Ivanov - Irma Bolotaeva RUSSIA
5. Mykyta Kovalov - Mariya Vysotska UKRAINE
6. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte LITHUANIA
---------------------------------------------------------------------
7.-8. Kristers Smits - Melisa Bessonova LATVIA

C British Junior Ballroom Championship (154 pāri) pilni rezultāti
1. Ranno Aigro - Greta Korju ESTONIA
2. Luke Miller - Hanna Cresswell ENGLAND
3. Kevin Espenszyt - Aleksandra Siwek POLAND
4. Rostislav Dzidzoev - Milena Barabanova RUSSIA
5. Viktor Natroseniuk - Daniella Preap UKRAINE
6. Valentyn Porollo - Stanislava Laguta UKRAINE
-----------------------------------------------------------------------
32.-34. Davis Davids Geikins - Marta Liga Rika LATVIA

C1 Juvenile Cha Cha Cha (81 pāris) pilni rezultāti
1. Illya Gorshenin - Darya Krivko UKRAINE
2. Kristers Smits - Melisa Bessonova LATVIA
3. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte LITHUANIA
4. Glenn Richard Boyce - Kayleigh Andrews ENGLAND
5. Rui Hamada - Rei Nakazawa JAPAN
6. Danill Zadorozhnyy - Yana Firsova RUSSIA
7. Karolis Burneikis - Izabele Sekaite LITHUANIA
8. Vladislav Kozhevnikov - Anna Burchenko RUSSIA

D British Junior Latin Championship (173 pāri) pilni rezultāti
1. Richard Lifshitz - Morgana Lakatos Hayward CANADA
2. Nikita Pavlov - Daria Palyey RUSSIA
3. Luke Miller - Hanna Cresswell ENGLAND
4. Denys Kazakov - Kateryna Sakhanenko UKRAINE
5. Ilya Kashirkin - Anna Mayorova RUSSIA
6. Dan Malov - Vera Alkevich ENGLAND
----------------------------------------------------------
9. Vladimirs Volozaninovs - Estere Beatrise Klapere LATVIA
15. Davis Davids Geikins - Marta Liga Rika LATVIA


D1 Juvenile Viennese Waltz (74 pari) pilni rezultāti
1. Illya Gorshenin - Darya Krivko UKRAINE
2. Danill Zadorozhnyy - Yana Firsova RUSSIA
3. Glenn Richard Boyce - Kayleigh Andrews ENGLAND
4. Kirill Ivanov - Irma Bolotaeva RUSSIA
5. Kristers Smits - Melisa Bessonova LATVIA
6. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte LITHUANIA

E1 British Juvenile Latin Championship (78 pāri) pilni rezultāti
1. Illya Gorshenin - Darya Krivko UKRAINE
2. Glenn Richard Boyce - Kayleigh Andrews ENGLAND
3. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte LITHUANIA
4. Danill Zadorozhnyy - Yana Firsova RUSSIA
5. Kristers Smits - Melisa Bessonova LATVIA
6. Rodion Bokov - Loudmila Georgiou CYPRUS
7. Rui Hamada - Rei Nakazawa JAPAN
Komentāri (0)  |  2012-04-15 04:58  |  Skatīts: 2293x

Atpakaļ