fordance.1w.lv

 


"Tropica Cup - 2012" - 13.04 rezultāti!


Polijā - Mikolaijkos, norit tradicionālas sacensības "Tropicana Cup"  uz kurām kā vienmēr devās vairāki Latvijas deju pāri. Bet tiesnešu sastāvā varēja vērot A.Matjušenko un V.Škutānu. Aicinām iepazīties ar rezultātiem:

WDSF Youth Open Standard (27 pāri) pilni rezultāti
1. Dmitry Kapusta - Ekaterina Riabogina RUSSIA
2. Vjaceslavs Suhtins - Anastasija Volkonska LATVIA
3. Roberto Carano - Valentina Ricco ITALY
4. Vilius Jakas - Evelina Butkaite LITHUANIA
5. Alexandru Ionel - Cordula Patricia Beckhoff GERMANY
6. Pawel Urbanski - Sabdra Michalczyk POLAND
----------------------------------------------------------------
7.-8. Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere LATVIA
10. Aleksandrs Aniscenko - Diana Mackevica LATVIA
12. Kirils Rasimjonoks - Marina Clenova LATVIA
14. Andris Klievens - Santa Sauere LATVIA
21. Vladislavs Sokolovs - Katrina Liga Zilgalve LATVIA

WDSF Youth Open Latin (46 pāri) pilni rezultāti
1. Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova GERMANY
2. Yury Lioli - Daria Shishkina RUSSIA
3. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija LATVIA
4. Francesco Garofalo - Marika Laraspata ITALY
5. Robert Poklitar - Anastasia Sainiuk UKRAINE
6. Adrian Winowski - Dominika Koslicka POLAND
-----------------------------------------------------------------
15. Karls Aniscenko - Zaklina Sola LATVIA

Youth Open Ten Dance (21 pāris)
1. Yury Lioli - Daria Shishkina RUSSIA
2. Dmitry Kapusta - Ekaterina Riabogina RUSSIA
3. Vladimir Timofeev - Vasilisa Shirobokova RUSSIA
4. Marius Valcu - Diana Cojocar MOLDOVA
5. Aleksandrs Aniscenko - Diana Mackevica LATVIA
6. Nikita Shevchenko- Polina Matskevich BELARUS
------------------------------------------------------------------
21. Ainars Mezals - Karina Baltina LATVIA

Junior II Open Latin (53 pāri)
1. Semen Khrzhanovsky - Vitalina Bunina RUSSIA
2. Maksym Kravchenko - Yuliya Lisovskaya UKRAINE
3. Ilya Gavryukhin - Kristina Garifullina RUSSIA
4. Artem Kuklin - Kateryna Petrova UKRAINE
5. Mikita Lipen - Elizaveta Umrikhina BELARUS
6. Karlis Didrihsons - Elina Kalvane LATVIA
7. Ivan Popov - Kristina Platnova RUSSIA
8. Dan Pseneac - Aleksandrina Bicov MOLDOVA
---------------------------------------------------------------
15.-18. Everts Gulbis - Gunta Zabrauska LATVIA
20. Aleksandrs Korolko - Valerija Petruna LATVIA
22.-23. Roberts Gints Berzins - Megija Morite LATVIA
40. Davis Rauza - Laura Karkovska LATVIA
 

Junior I Open Ten Dance (59 pāri)
1. Semen Khrzhanovsky - Vitalina Bunina RUSSIA
2. Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova RUSSIA
3. Danyyl Distergov - Darya Marinesku UKRAINE
4. Veaceslav Nagailic - Cristina Batrincea MOLDOVA
5. Malim Pugachev - Kira Olas RUSSIA
6. Marko Shcherbak - Anastasiya Kaminska UKRAINE
7. Danila Mazur - Anastasia Polonskaya RUSSIA
----------------------------------------------------------------
13. Romans Dobrecovs - Ksenija Madzule LATVIA
34. Kristers Peteris Skavronskis - Anna Civako LATVIA
36. Ralfs Plasunovs - Viviana Sturite LATVIA
44. Leonards Petkevics - Alkesandra Ivanova LATVIA
53.-54. Zahars Selivanovs - Katrina Ergle LATVIA
55. Bogdans Tihonenko - Viviana Belousova LATVIA
 

Junior I E+D 8dejas (28 pāri)

1. Vadim Nepomniashchii - Alina Snigur RUSSIA
2. Konstantin Vasilevskii - Natali Chernysheva RUSSIA
3. Zahars Selivanovs - Katrina Ergle LATVIA
4. Bogdans Tihonenko - Viviana Belousova LATVIA
5. Matiss Auzans - Ilva Vavere LATVIA
6. Iaroslav Lyalenkov - Elizaveta Gavrilina RUSSIA
--------------------------------------------------------------------
19. Denijs Indriksons - Adriana Ratniece LATVIA 

Juvenile II Open 4dejas (65 pāri)
1. Sergey Bykovskiy - Milana Zenkova RUSSIA
2. Leon Istratii - Diana Pak RUSSIA
3. Gheorghe Ciumasu - Andrea Grama MOLDOVA
4. Dragos Cimbir - Luciana Bucico MOLDOVA
5. Dmitry Sokratov - Evgeniya Eliseykina RUSSIA
6. Catalin Teresceno - Mihaela Secrieru MOLDOVA
-----------------------------------------------------------------
14.-15. Roberts Kuze - Patricija Lielnora LATVIA
16. Kristians Cers - Ruta Punka LATVIA
27.-28. Arturs Nesterenkovs - Elizabete Brikune LATVIA
32.-34. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova LATVIA
35.-38.  Roens Rande - Annija Avota LATVIA
52.-54. Nikita Brikuns - Alise Pliksa LATVIA


Juvenile I Open 3dejas (38 pāri)
1.Simion Marii - Irina Sereda  MOLDOVA
2. Arseniy Karpachev - Alina Nigmatullina RUSSIA
3. Sebastian Zolotov - Elibieta Slavska BELARUS
4. Anton Porcesco Gozun - Doina Prisacaru MOLDOVA
5. Bogdan Demidenko - Alika Grigoreva RUSSIA
6. Janis Kremers - Katrina Atholde LATVIA
---------------------------------------------------------
7. Aleksis Visockis - Patricija Kosite LATVIA
27. Roberts Punka - Linda Aboltina LATVIA


Juveniles Open Standard-3 (59 pāri)
1. Leon Istratii - Diana Pak RUSSIA
2. Sergey Bykovskiy - Milana Zenkova RUSSIA
3. Catalin Terescenco - Mihaela Secrieru MOLDOVA
4. Matvey Korneev - Violetta Levchenko RUSSIA
5. Dmitry Sokratov - Evgeniya Eliseykina RUSSIA
6. Simion Marii - Irina Sereda MOLDOVA
---------------------------------------------------------------
13.-14. Adis Orda - Anastasija Bengarde LATVIA
17.-18. Roberts Kuze - Patricija Lielnora LATVIA
33.-36. Arturs Nesterenkovs - Elizabete Brikune LATVIA
45.-49. Nikita Brikuns - Alise Pliksa LATVIA
45.-49. Janis Kremers - Katrina Atholde LATVIA

Komentāri (0)  |  2012-04-15 07:08  |  Skatīts: 1557x

Atpakaļ