fordance.1w.lv

 


"Tropica Cup - 2012" - 14.04 rezultāti!


Ir pagājusi jau trešā "Tropicana Cup - 2012" sacensību diena.  Un arī šodien mūsu pāri piedalījās vairakās grupās, lai sacenstos ar citiem deju pāriem! Kopumā izcīnītas trīs bronzas medaļu pāri. Lūk, rezultāti:

WDSF International Open Standard (39 pāri)
1. Szymon Kulis - Margarita Zvonova POLAND
2. Gaudet Steeve - Cheptene Marioara MOLDOVA
3. Giovanni Vitone - Sara Confalonieri ITALY
4. Anatoliy Novoselov - Tasja Schulz GERMANY
5. Edgars Linis - Eliza Ancane LATVIA
6. Wojciech Jeschke - Malgorzata Kowalska POLAND
-------------------------------------------------------------------------
12. Vjaceslavs Suhtins - Anastasija Volkonska LATVIA
13. Gundars Kalnins - Madara Freiberga LATVIA
25. Kirils Rasimjonoks - Marina Clenova LATVIA
28. Rolands Malcans - Kristina Lopeta LATVIA
35.-39. Kristaps Aleksandrovs - Ilze Galeja LATVIA


WDSF Rising Star Latin (42 pāri)
1. Georgy Trifonov - Bella Bakarova RUSSIA
2. Igor Wilczynski - Karolina Urban POLAND
3. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija LATVIA
4. Francesco Garofalo - Marika Laraspata ITALY
5. Sergiy Bezprozvannyy - Liudmyla Petrova UKRAINE
6. Moreno Porcu - Diana Ilaria ITALY
---------------------------------------------------------------
15.-16. Karls Aniscenko - Zaklina Sola LATVIA
23. Aleksandrs Aniscenko - Diana Mackevica LATVIA
37. Kaspar Vaik - Laima Caunite LATVIA
41. Edgars Sceglovs - Ilze Danovska LATVIA


WDSF Youth Open Latin (48 pāri)
1. Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova GERMANY
2. Francesco Garofalo - Marika Laraspata ITALY
3. Sebastian Mroz - Joanna Szumkowska POLAND
4. Georgy Trifonov - Bella Bakarova RUSSIA
5. Robert Poklitar - Anastasia Sainiuk UKRAINE
6. Arian Winowski - Dominika Koslicka POLAND
------------------------------------------------------------------
7.-8. Karls Aniscenko - Zaklina Sola LATVIA
10. Aleksandrs Aniscenko - Diana Mackevica LATVIA
45.-46. Ainars Mezals - Karina Baltina LATVIA
45.-46. Edgars Sceglovs - Ilze Danovska LATVIA


Junior II Open Ten Dance (43 pāri)
1. Yaroslav Brovarskyy - Yelyzaveta Gyzhko UKRAINE
2. Ilya Gacryukhin - Kristina Garifullina RUSSIA
3. Everts Gulbis - Gunta Zabrauska LATVIA
4. Igor Reznik - Kristina Godunova UKRAINE
5. Mikita Lipen - Elizaveta Umrikhina BELARUS
6. Roberts Gints Berzins - Megija Morite LATVIA
-------------------------------------------------------------------
27. Aleksandrs Korolko - Valerija Petruna LATVIA

Junior I Open Latin (59 pāri)
1. Semen Khrzhanovsky - Vitalina Bunina RUSSIA
2. Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova RUSSIA
3. Danyyl Distergov - Darya Marinesku UKRAINE
4. Danila Mazur - Anastasiya Polonskaya RUSSIA
5. Marko Shcherbak - Anastasiya Kaminska UKRAINE
6. Davis Rauza - Laura Karkovska LATVIA
7. Dmitrijs Gruzdevs - Luize Kascejeva LATVIA

-----------------------------------------------------------------------------
21.-22. Leonards Petkevics - Aleksandra Ivanova LATVIA
23. Romans Dobrecovs - Ksenija Madzule LATVIA
32. Ralfs Plasunovs - Viviana Sturite LATVIA
45.-47. Peteris Kristers Skavronskis - Anna Civako LATVIA
53.-54. Denijs Indriksons - Adriana Ratniece LATVIA


Junior I 8dejas (19 pāri)
1. Vadim Nepomniaschii - Alina Snigur RUSSIA
2. Konstantin Vasilevskii - Natali Chernysheva RUSSIA
3. Zahars Selivanovs - Katrina Ergle LATVIA
4. Dovydas Viskontas - Aukse Grebliunaite LITHUANIA
5. Bogdans Tihonenko - Viviana Belousova LATVIA
6. Oleksandr Virsta - Kateryna Bodnariuk UKRAINE
----------------------------------------------------------------------
14. Matiss Auzans - Ilva Vavere LATVIA

Junior I E 8dejas (18 pāri)
1. Oleksandr Virsta - Kateryna Bodnariuk UKRAINE
2. Vladislav Kinah - Vladislava Shunko BELARUS
3. Maksim Kosin - Darija Grigorianc LITHUANIA
4. Dominik Janczys - Silvija Kijewicziute LITHUANIA
5. Victor Chuzilon - Anastasiya Kozoleva RUSSIA
6. Yurii Kikhaev - Diana Dzueno UKRAINE
------------------------------------------------------------------
14. Denijs Indriksons - Adriana Ratniece LATVIA
18. Nikita Ermak - Anastasija Zuk LATVIA

Juvenile II E 6dejas (46 pāri)
1. Daniil Markelov - Sofia Aryankina RUSSIA
2. Kasparas Arys - Vaiva Paulauskaite LITHUANIA
3. Mikhail Bukata - Evgenija Ageeva BELARUS
4. Kasper Gorczak - Sylwia Pycio POLAND
5. Evgeniy Tapes - Dina More MOLDOVA
6. Roberts Kuze - Patricija Lielnora LATVIA
------------------------------------------------------------------
7.-8. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova LATVIA
7.-8. Kristians Cers - Ruta Punka LATVIA
13. Nikita Brikuns - Alise Pliksa LATVIA
15.-16. Roens Rande - Annija Avota LATVIA
23.-24. Arturs Nesterenkovs - Elizabete Brikune LATVIA
30. Maksim Borscenko - polina Derbjabina LATVIA
45. Deniss Maslobojev - Anna Svecova LATVIA


Juveniles I Open 4dejas (38 pāri)
1. Simion Marii - Irina Sereda MOLDOVA
2. Arseniy Karpachev - Alina Nigmatullina RUSSIA
3. Anton Porcesco Gozun - Doina Prisacaru MOLDOVA
4. Bogdan Demidenko - Alika Grigorova RUSSIA
5. Sebastian Zolotov - Elizabieta Slavska BELARUS
6. Janis Kremers - Katrina Atholde LATVIA
7. Gleb Kozlovich - Mariya Sabanskaya BELARUS
--------------------------------------------------------------------
17.-18. Roberts Urtans - Anete Medniece LATVIA
19.-21. Roberts Punka - Linda Aboltina LATVIA
19.-21. Aleksis Visockis - Patricija Kosite LATVIA
29. Arsenijs Pals - Ksenija Razina LATVIA


Juveniles Open 3dejas (76 pāri)
1. Vjaceslav Nagailic - Cristina Batrincea MOLDOVA
2. Aleksey Jazewskij - Vladislava Melnik BELARUS
3. Maksim Lozitckii - Maria Plyaskina RUSSIA
4. Sergey Bykovskiy - Milana Zenkova RUSSIA
5. Roman Mizgirev - Karina Kornilova RUSSIA
6. Gheorghe Ciumasu - Andreaa Grama MOLDOVA
-----------------------------------------------------------------------
18.-19. Adis Orda - Anastasija Bengarde LATVIA
25. Aleksis Visockis - Patricija Kosite LATVIA
30. Janis Kremers - Katrina Atholde LATVIA
56.-60. Robnerts Kuze - Patricija Lielnora LATVIA
67. Nikita Brikuns - Alise Pliksa LATVIA
71.-73. Roberts Urtans - Anete Medniece LATVIA

Komentāri (0)  |  2012-04-15 20:14  |  Skatīts: 1908x

Atpakaļ