fordance.1w.lv

 


"Tropica Cup - 2012" - 15.04 rezultāti!


Un tā ir izskanējušas četru dienu garās, tradicionālās sacensības  "Tropicana Cup - 2012". Arī pēdējā sacensību dienā vairāki pāri izlēma mēroties spēkiem ar citiem deju pāriem! Kopumā šajā dienā ir izcīnīti divi zelta medaļu komplekti. Un tā, piedāvājam iepazīties ar rezultātiem:

WDSF International Open Latin (50 pāri)
1. Marts Smolko - Viktorija Puhovika LATVIA
2. Artem Lazerev - Ekaterina Isakovisch UKRAINE
3. Guillem Pascual - Rosa Carne SPAIN
4. Aleksander Rebrov - Julia Steshenko UKRAINE
5. Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova GERMANY
6. Konstantin Kolesniki - Agata Koziol POLAND
--------------------------------------------------------------------
16. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova LATVIA
31. Karls Aniscenko - Zaklina Sola LATVIA
44. Kaspar Vaik - Laima Caunīte LATVIA
46.-48. Vladislavs Sokolovs - Katrina Zilgalve LATVIA


WDSF Rising Star Standard (24 pāri)
1. Dmitry Kapusta - Ekaterina Riabogina RUSSIA
2. Vilius Jakas - Evelina Butkaite LITHUANIA
3. Egidio Cirigliano - Arianna Gobbi ITALY
4. Marat Khannov - Liliya Yagudina RUSSIA
5. Kirils Rasimjonoks - Marina Clenova LATVIA
6. Petter Engan - Kine Mardal NORWAY
-------------------------------------------------------------------
9.-10. Rolands Malcans - Kristina Lopeta LATVIA
16. Vladislavs Sokolovs - Latrina Zilgalve LATVIA
17. Kristaps Aleksandrovs - Ilze Galeja LATVIA


WDSF Youth Open Standard (24 pāri)
1. Aleksandr Borisov - Yana Yakubova RUSSIA
2. Wojciech Jeschke - Malgorzata Kowalska POLAND
3. Vilius Jakas - Evelina Butkaite LITHUANIA
4. Ruslan Palavandishvili - Viktoria Burnos BELARUS
5. Yury Lioli - Daria Shishkina RUSSIA
6. Aleksandrs Aniscenko - Diana Mackevica LATVIA
----------------------------------------------------------------------
7. Gundars Kalnins - Madara Freiberga LATVIA
16. Kirils Rasimjonoks - Marina Clenova LATVIA
21. Vladislavs Sokolovs - Katrina Zilgalve LATVIA


Junior II Open Standard (42 pāri)
1. Ilja Davidovs - Katrina Klapere LATVIA
2. Ilya Gavryukhin - Kristina Garifullina RUSSIA
3. Yaroslav Brovarskyy - Jelizaveta Gyzhko UKRAINE
4. igor Reznik - Kristina Godunova UKRAINE
5. Dan Pseneac - Aleksandrina Bicov MOLDOVA
6. Everts Gulbis - Gunta Zabrauska LATVIA
------------------------------------------------------------------
9. Andris Klievens - Sant Sauere LATVIA
13. Aleksandrs Korolko - Valerija Petruna LATVIA
15.-16. Roberts Gints Berzins - Megija Morite LATVIA


Junior I Open Standard (54 pāri)
1. Semen Khrzhanovsky - Vitalina Bunina RUSSIA
2. Valentin Kravchenko - Anastasiya Gurianova RUSSIA
3. Nikita Olinichenko - Elizaveta Pustornakova RUSSIA
4. Danila Mazur - Anastasia Polonskaya RUSSIA
5. Maksim Pugachev - Kira Oksas RUSSIA
6. Romans Dobrecovs - Ksenija Madzule LATVIA
--------------------------------------------------------------------
20.-22. Zahars Selivanovs - Katrina Ergle LATVIA
37. Kristers Peteris Skavronskis - Anna Civako LATVIA
38. Bogdans Tihonenko - Viviana Belousova LATVIA
39.-41. Leonards Petkevics - Aleksandra Ivanova LATVIA
42.-43. Matiss Auzans - Ilva Vavere LATVIA


Juveniles I E 6dejas (25 pāri)
1. Anton Porcesco Gozun - Doina Prisacaru MOLDOVA
2. Bogdan Demidenko - Alika Grigorova RUSSIA
3. Vasile Florea - Maria Ceropita MOLDOVA
4. Gleb Kozlovich - Mariya Sabanskaya BELARUS
5. Sbastian Zolotov - Elibieta Slavska BELARUS
6. Vjaceslav Tcybulin - Daria Malysheva RUSSIA
-------------------------------------------------------------------
14. Aleksis Visockis - Patricija Kosite LATVIA
19.-20. Roberts Urtans - Anete Medniece LATVIA
21. Roberts Punka - Linda Aboltina LATVIA


Juveniles Open 8dejas (53 pāri)
1. Vjaceslav Nagailic - Cristina Batrincea MOLDOVA
2. Sergey Bykovskiy - Milana Zenkova RUSSIA
3. Maksim Lozitckii - Maria Plyaskina RUSSIA
4. Dmitri Sokratov - Evgeniya Eliseykina RUSSIA
5. Rodion Bokov - Loudmila Georgiou CYPRYS
6. Leon Istratii - Diana Pak RUSSIA
-----------------------------------------------------------
9. Adis Orda - Anastasija Bengarde LATVIA
38.-41. Janis Kremers - Katrina Atholde LATVIA
48.-50. Kristians cers - Ruta Punka LATVIA
53. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova LATVIA
Komentāri (0)  |  2012-04-16 06:53  |  Skatīts: 1530x

Atpakaļ