fordance.1w.lv

 


"Magic Dance - 2012"


5.maijā, tepat Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, norisinājās  sacensības "Magic Dance - 2012". Jaatzīst, ka ievērojamākā grupā šajā dienā bija WDSF International Open Latin. Vislabāk no Latvijas pāriem veicās J.Suvorovam ar T.Bazokinu, kuri 56 pāru konkurencē iekļuva finālā un izcīnīja 2.vietu, taču uzvaru guva Latvijas dejotāja Ņina Bezzubova ar partneri Marius Balan. Sveicam visus dejotājus ar panākumiem šajās sacensībās un piedāvājam iepazīties ar atklāto grupu rezultātiem:

WDSF International Open Latin (56 pāri) pilni rezultāti
1. Marius Andrei Balan - Nina Bezzubova GERMANY
2. Jevgenijs Suvorovs - Tina Bazokina LATVIA
3. Damir Haluzan - Anna Mashchyts SLOVENIA
4. Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko GERMANY
5. Artem Lazarev - Ekaterina Isakovich RUSSIA
6. Guillem Pascual - Rosa Carne SPAIN
---------------------------------------------------------------
13. Karlis Treijs - Anastasia Krivosheeva LATVIA
14-16. Giuseppe Icatasciato - Elza Pole LATVIA
17. Sergejs Zaleskis - Laima Ozolina LATVIA
27. Marts Punins - Dana Jakobsone LATVIA
30. Valters Frickauss - Liva Orleane LATVIA
31. Arturs Karols Junelis - Natalia Szypulska LATVIA
33. Arturs Freimanis - Paula Kukute LATVIA
34. Arturs Voicehovics - Anastasija Golubcova LATVIA
36. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija LATVIA
38. Karls Aniscenko - Zaklina Sola LATVIA
44. Denis Artemjevs - Julija Guseva LATVIA
45. Andris Antuzevics - Lasma Sestule LATVIA
47. -48. Arturs Caune - Rozalija Ugorenko  LATVIA
49.-50. Edgars Seleznevs - Olga Gubkina LATVIA
49.-50. Kaspar Vaik - Laima Caunite LATVIA
56. Antons Goncarovs - Ruta Zviedre LATVIA


WDSF Youth Open Latin (23 pāri) pilni rezultāti
1. Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova GERMANY
2. Nikolay Chernov - Evgeniya Florinskaya RUSSIA
3. Valetrs Janis Frickauss - Liva Orleane LATVIA
4. Nikita Pavlov - Daria Palyey RUSSIA
5. Arturs Karols Junelis - Natalia Szypulska LATVIA
6. Nikita Tabachkov - Ekaterina Kostochkina RUSSIA
-----------------------------------------------------------------------
7. Arturs Voicehovics - Anastasija Golubcova LATVIA
8. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija LATVIA
9. Karls Aniscenko - Zaklina Sola LATVIA
10. Arturs Freimanis - Paula Kukute LATVIA
13. Arsenijs Jevstafjevs - Kointa Smite LATVIA
14. DavidsGeikins - Marta Liga Rika LATVIA
18. Arturs Caune - Rozalija Ugorenko LATVIA
19. Dmitrijs Zujevs - Anna Vasiljeva LATVIA
22. Valters Aispurs - Elizabete Aispure LATVIA
23. Arturs Leskovskis - Liana Martinsone LATVIA


Junior II Standard (20 pāri) pilni rezultāti
1. Martin Prost - Laura Prost ESTONIA
2. Andris Klievens - Santa Sauere LATVIA
3. Karolis Staninas - Kamile Giedrikaite LITHUANIA
4. Roberts Gints Berzins - Megija Dana Morite LATVIA
5. Martin Jantson - Kerstin Kessa ESTONIA
6. Kaspar Karumaa - Nele Nataly Metsis ESTONIA
--------------------------------------------------------------------------
8.-9. Patriks Simsons - Stephanie Dany Zimmeck LATVIA
11. Lauris Paegle - Dita Kurzemniece LATVIA
13. Aleksandrs Korolko - Valerija Petruna LATVIA
16.-17. Aleksandrs Bautra - Anastasija Maliseva LATVIA
18. Romans Veretennikovs - Viktoria Veretennikova LATVIA
19. Karlis Usins - Kendija Ziemele LATVIA
20. Pauls Rutkelis - Annija Krasovska LATVIA


Junior I Standard (23 pāri) pilni rezultāti
1. Romans Dobrecovs - Ksenija Madzule LATVIA
2. Erik Herbert Lohmus -Elisabeth Nursi ESTONIA
3. Vladislavs Pecens - Adrija Rebeka Andruskevica LATVIA
4. Arsenijs Sergejevs - Laura Klavina LATVIA

5. Robert Kassin - Melani Sulengo ESTONIA
6. Olle Viltok - Kendra Metsis ESTONIA
----------------------------------------------------------
7. Vladislavs Isacenko - Katrina Strazinska LATVIA
8. Daniels Simsons - Sara Zuberga LATVIA
10. Kristians Martins Kurzemnieks - Melanija Keisa LATVIA
11. Leonards Petkevics - AleksandraIvanova LATVIA
12. Zahars Selivanovs - Katrina Ergle LATVIA
13. Niks Habarovs - Laura Mezsarga LATVIA
15. Peteris Kristers Skavronskis - Anna Marija Civako LATVIA
16. Eduards Antons Markevics - Monta Perkone LATVIA
17. Renats Locmelis - Polina Cepilova LATVIA
18. Valts Bergmanis - Beatrise Zvirgzdina LATVIA
21. Kristers Dulvreks - Rezija Dombrovska LATVIA
22. Dans Reinicans - Aiona Kureika LATVIA
23. Ricards Steinfelds - Megija indriksone LATVIA


Junior I Latin (23 pāri) pilni rezultāti
1. Romans Dobrecovs - Ksenija Madzule LATVIA
2. Davis Rauza - Laura Karkovska LATVIA
3. Vladislavs Pecens - Adrija Andruskevica LATVIA
4. Daniels Simsons - Sara Zuberga LATVIA

5. Robert Kassin - Melani Sulengo ESTONIA
6. Ralfs Plasunovs - Viviana Sturite LATVIA
----------------------------------------------------------------
7. Leonards Petkevics - Aleksandra Ivanova LATVIA
8. Arsenisj Sergejevs - Laura Klavina LATVIA
9. Vladislavs Isacenko - Katrina Strazinska LATVIA
12. Niks Habarovs - Laura Mezsarga LATVIA
13. Peteris Skavronskis - Anna Civako LATVIA
14. Ricards Steinfelds - Megija Indriksone LATVIA
15. Renats Locmelis - Polina Cepilova LATVIA
16. Eduards Markevics - Monta Perkone LATVIA
18.-19. Kristians Kurzemnieks - Melanija Keisa LATVIA
22.-23. Kristers Dulverks - Rezija Dombrovska LATVIA
22.-23. Dans Reinicans - Aiona Kureika LATVIA


Juvenile 6dance (19 pāri) pilni rezultāti
1. Kristers Smits - Melisa Bessonova LATVIA
2. Matvey Korneev - Violeta levchenko RUSSIA
3. Vladislav Klekotsiuk - Alisa Kirillova RUSSIA
4. Rihards Enins - Eliza Strazinska LATVIA
5. Adis Orda - Anastasija Bengarde LATVIA
6. Janis Kremers - Katrina Atholde LATVIA

--------------------------------------------------------------
8. Roberts Kuze - Patricija Lielnora LATVIA
9.-10. Ralfs Dusa - Elizabete Taurina LATVIA
9.-10. Eriks Petruna - Anastasija Bilikina LATVIA
11. Oskars Vainovskis - liva Darzniece LATVIA
12. Sevastjans Sergejevs - Eerita Klavina LATVIA
14. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova LATVIA
15. Aleksis Visockis - Patricija Kosite LATVIA
16. Kristers Smits - Ilze Venskevica LATVIA
17. Klimentijs Konevs - ilana Carjova LATVIA
18. Rainers Falks - Dziliana Heinrihsone LATVIA
19. Nikita Cerepanovs - Olesja Bobrova LATVIA

Komentāri (0)  |  2012-05-14 03:32  |  Skatīts: 1313x

Atpakaļ