fordance.1w.lv

 


"Amber Couple - 2012"


5.-6. maijā, Lietuvas pilsētā - Kauņā, norisinājās sacensības "Amber Couple - 2012".  Uz šīm sacensībām devās vairāki mūsu pāri. WDSF International Open Standard vislabāk no mūsu pāriem veicās A.Rogovenko ar A.Vorončuku, kuri 70 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā, bet WDSF International Open Latin J.Suvorovam ar T.Bazokinu 79 pāru konkurencē, piekāpjoties pārim M.Balan ar N.Bezzubovu, ieirindojās 2.vietā, bet M.Smolko ar V.Puhoviku ierindojās 5.vietā. Sveicam dejotājus ar panākumiem un aicinām iepazīties ar šo sacensību rezultātiem:

WDSF International Open Standard (70 pāri) pilni rezultāti
1. Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite LITHUANIA
2. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva LITHUANIA
3. Denis Molkov - Natalia Osyko RUSSIA
4. Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka LATVIA
5. Jaak Vainomaa - Taina Savikurki FINLAND
6. Andrey Chubarev - Daria Shevelilova RUSSIA
--------------------------------------------------------------
7.-8. Ilmars Ozols - Santa Dmitrijeva LATVIA
13. Krists Ciapas - Anna Andreicuka LATVIA
14. Edgars Linis - Eliza Ancane LATVIA
16. Valts Liepnieks - Inese Zarina LATVIA
20.-22. Gundars Kalnins - Madara Freiberga LATVIA
29.-30. Vjaceslavs Suhtins - Anastasija Volkonska LATVIA
48. Kirils Rasimjonoks - Marina Clenova LATVIA


WDSF International Open Latin (79 pāri) pilni rezultāti
1. Marius Andrei Balan - Nina Bezzubova GERMANY
2. Jevgenijs Suvorovs - Tina Bazokina LATVIA
3. Guillem Pascual - Rosa Carne SPAIN
4. Damir Haluzan - Anna Mashchyts SLOVENIA
5. Marts Smolko - Viktoria Puhovika LATVIA
6. Sergiu Luca - Maria Pia Arces ROMANIA
---------------------------------------------------------------
15.-16. Giuseppe Incatasciato - Elza Pole LATVIA
30.-31. Karlis Treijs - Anastasija Krivosheeva LATVIA
64.-68. Edgars Seleznevs - Olga Gubkina LATVIA


WDSF Youth Open Standard (42 pāri) pilni rezultāti
1. Dominukas Granskas - Kotryna Petrosiute LITHUANIA
2. Krists Ciapas - Anna Andreicuka LATVIA
3. Aleksandr Samosyuk - Valeriya Lobach BELARUS
4. Vilius Jakas - Evelina Butkaite LITHUANIA
5. Vjaceslavs Suhtins - Anastasija Volkonska LATVIA
6. Stanislav Vares - Julia Tepljasina ESTONIA
------------------------------------------------------------------
9.-10. Nils Jugans - Anna Elizabete Kalnina LATVIA
11. Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere LATVIA
14.-15. Kirils Rasimjonoks - Marina Clenova LATVIA


WDSF Youth Open Latin (41 pāris) pilni rezultāti
1. Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova GERMANY
2. Nikita Tabachkov - Ekaterina Kostochkina RUSSIA
3. Dmitrij Bunin - Alexandra Koldan RUSSIA
4. Anton Lam - Viri Anna Ilina RUSSIA
5. Karols Arturs Junelis - Natalia Szypulska LATVIA
6. Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova LITHUANIA
7. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija LATVIA

Junior II Standard (35 pāri) pilni rezultāti
1. Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere LATVIA
2. Justas Skara - Vaida Sialytyte LITHUANIA
3. Werner Robert Laaneots - Lauta Liisa Lohmus ESTONIA
4. Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute LITHUANIA
5. Karolis Staninas - Kamile Giedrikaite LITHAUNIA
6. Kaspar Karumaa - Nele Nataly Metsis ESTONIA
-----------------------------------------------------------------
9. Patriks Simsons - Stephanie Zimmeck LATVIA
10. Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska LATVIA


Junior II Latin (27 pāri) pilni rezultāti
1. Nikita Lipen - Elizaveta Umrihina BELARUS
2. Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska LATVIA
3. Michal Kieszek - Teresa kusy POLAND
4. Edvinas Ringys - Rugile Monginaite LITHUANIA
5. Georg Gritsai - Jekaterina Blinkova ESTONIA
6. Mikhail Tsoy - Sofia Kravchenko POLAND
Komentāri (0)  |  2012-05-14 03:51  |  Skatīts: 1036x

Atpakaļ