fordance.1w.lv

 


Polish Open Championship 2012 (Olsztyn)


8.-10. jūnijā, Polijas pilsētā - Olsztyn, 19.reizi  norisinājas sacensības "Polish Open Championship 2012", kurās tradicionāli piedalījās arī mūsu valsts pāri. Savu grupu finālos iekļuva D.Gruzdevs ar L.Koščejevu, A.Klievēns ar S.Šaueri, R.Jokša ar I.Jokšu. Tiesnešu starpā bīja Ņ.Salgale!

09.06.

WDSF World Open Standard (80 pāri)
1. Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler GERMANY
2. Simone Sigatori - Annette Sudol GERMANY
3. Nikolay Darin - Natalia Seredina MOLDOVA
4. Andrzej Sadecki - Karina Nawrot POLAND
5. Francesco Galuppo - Debora Pacini ITALY
6. Bjorn Bitsch - Ashli Williamson DENMARK
----------------------------------------------------------------------
11. Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka LATVIA
27.-29. Edgars Linis - Eliza Ancane LATVIA


Youth Open Standard (43 pāri)
1. Valeriy Pavlov - Ekaterina Karashchuk RUSSIA
2. Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska POLAND
3. Maciej Mikrzak - Martyna Michalik POLAND
4. Artiom Shkuta - Irina Piatrova BELARUS
5. Mateusz Kieszek - Sandra Opalinska POALND
6. Pawel Urbanski - Sandra Michalczyk POLAND
------------------------------------------------------------------------
13. Andris Klievens - Santa Sauere LATVIA

Junior II Open Latin (25 pāri)
1. Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek POLAND
2. Ilya Gavryukhin - Kristina Garifullina RUSSIA
3. Mikita Lipen - Elizaveta Umrikhina BELARUS
4. Georgy Mokhov - Alexandra Mishkina RUSSIA
5. Michal Kieszek - Teresa Kusy POLAND
6. Bartosz Lewandowski - Paulina Kucinska POLAND
--------------------------------------------------------------------------
8. Karlis Didrihsons - Elina Kalvane LATVIA

Junior I Open Latin (33 pāri)
1. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte Svajone LITHUANIA
2. Denis Gudovskiy - kristina Kurbatova RUSSIA
3. Dmitry Malakhov - Varvara Malakhova RUSSIA
4. Kacper Czajka - Oliwia Drozdz POLAND
5. Dmitrijs Gruzdevs - Luize Kascejeva LATVIA
6. Siim Saarik - Simoona Peensalu ESTONIA

WDSF Senior I Open Standard ( 22 pāri)
1. Andrea Becharelli - Alessia Becherelli ITALY
2. Heinz-josef Bickers - Aurelia Bickers GERMANY
3. Zdenek Pribyl - Lenka Pribylova CZECH REPUBLIC
4. Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk POLAND
5. Nikolay Cheremisin - Ekaterina Dukhovskaya RUSSIA
6. Denis Polyakov - Tatiana Gannotchka BELARUS
------------------------------------------------------------------------
18.-19. Romualdas Joksas - Ilona Joksa LATVIA

10.06.

WDSF World Open Latin (63 pāri)
1. Aniello Langella - Khrystyna Moshenska ITALY
2. Gabriele Goffredo - Anna Matus MOLDOVA
3. Valentin Voronov - Alina Imrekova RUSSIA
4. Dmitriy Pugachev - Anastasia Balaeva RUSSIA
5. Guillem Pascual - Rosa Carne DENMARK
6. Umberto Gaudino - Louise Heise DENMARK
----------------------------------------------------------------------
9. Marts Smolko - Viktorija Puhovika LATVIA (video)



Junior II Open Standard (28 pāri)
1. Mateusz Brzozowski - Justyna Mozdzonek POLAND
2. Ilya Gacryukhin - Kristina Garifullina RUSSIA
3. Bartosz Lewadowski - Paulina Kucinska POLAND
4. Mikita Lipen - Elizaveta Umrikhina BELARUS
5. Michal Kieszek - Teresa Kusy POLAND
6. Andris Klievens - Santa Sauere LATVIA

WDSF
up to 45 Standard (9 pāri)
1. Heinz-josef Bickers - Aurelia Bickers GERMANY
2. Robert Szlendak - Katarzyna Szlendak POLAND
3. Guenther Nagel - Antje Nagel GERMANY
4. Dirk Keller - Heidermarie Schulc GERMANY
5. Rainer Grasmaier - Sibylle Schug GERMANY
6. Romualdas Joksas - Ilona Joksa LATVIA

WDSF up to 35 Standard (10 pāri)

1. Tomasz Kucharczyk - Roza Kucharczyk POLAND
2. Oleg Sadorev - Tatjana Krolova ESTONIA
3. Andrei Seliazneu - Ina Seliazniova BELARUS
4. Roman Vaher - Regina Velberg ESTONIA
5. Denis Polyakov - Tatiana Gannotchka BELARUS
6. Rafal Dobrakowski - Anna Dobeakowsks POLAND
--------------------------------------------------------------------------
8. Romualdas Jokshas - Ilona Joksha LATVIA
Komentāri (0)  |  2012-06-25 21:25  |  Skatīts: 1112x

Atpakaļ