fordance.1w.lv

 


"GOC - 2012" - Junelis/Szypulska finālā (+video)


17.augustā, noslēdzās ceturtā "German Open Championships - 2012" sacensību  diena. Bez šaubām, galvenā uzmanība tika pievērsta WDSF Grand Slam etapam, kurā pārliecinoši uzvarēja pāris no Krievijas A.Zaytsev ar A.Kuzminskayu, finālā tika un 5.vietu ieguva mūsu dejotāja Ņ.Bezzubova ar partneri M.A.Balan, bet abi mūsu Latvijas pāri iekļuva 1/4finālā, rezultātā M.Smolko ar V.Puhoviku - 18, taču J.Suvorovs ar T.Bazokinu - sadalīja 20.-22.vietu. WDSF Youth LA grupā spēcīgajā finālā, izcīnot 7.vietu iekļuva K.Junelis ar N.Szypulsku, bet Junioriem I LA 136 pāru konkurencē 22.vietu ieguva D.Gruzdevs ar L.Kaščejevu, savukārt, Juvenile II ST 90 pāru konkurencē 53.-54.vietā ierindojās D.Sitova ar K.K. Ziemeli.

PRECIOSA WDSF Grand Slam Latin (315 pāri)
pilni rezultāti
1. Andre Zaytsev - Anna Kuzminskaya RUSSIA
2. Aniello Langella - Khrystina Moshenska ITALY
3. Martino Zanibellato - Michelle Abildstrup DENMARK
4. Gabriele Goffredo - Anna Matus MOLDOVA
5. Marius Andrei Balan - Nina Bezzubova GERMANY
6. Valentin Voronov - Alina Imrekova RUSSIA
----------------------------------------------------------------------
18. Marts Smolko - Viktorija Puhovika LATVIA
20.-22. Jevgenijs Suvorovs - Tina Bazokina LATVIA


BALAN/BEZZUBOVA fināls


SUVOROVS/BAZOKINA 5.kārta


SMOLKO/PUHOVIKA 4.kārta


WDSF Youth Latin (238 pāri) pilni rezultāti
1. Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova GERMANY
2. Paul Moldovan - Cristina Tatar ROMANIA
3. Nikolay Chernov - Evgenia Florinskaya RUSSIA
4. Nikita Pavlov - Daria Paley RUSSIA
5. Giacomo Lazzarini - Roberta Benedtti ITALY
6. Anton Lam Viri - Anna Ilina RUSSIA
7. Karols Arturs Junelis - Natalia Olga Szypulska LATVIA
---------------------------------------------------------------------
19. Valters Janis Frickauss - Liva Orleane LATVIA
30.-33. Arturs Voicehovics - Anastasija Golubcova LATVIA
34.-37. Natans Katkovskis - Jelizaveta Manija LATVIA
39.-41. Arturs Freimanis - Paula Kukute LATVIA
90.-91. Vladimirs Volozaninovs - Diana Mackevica LATVIA
155.-462. Vadims Kuznecovs - Anna Priedina LATVIA
127.-129. Karlis Didrihsons - Elina Kalvane LATVIA

GOC Junior I Latin (136 pāri) pilni rezultāti
1. Semen Khrzhanovsky - Vitalina Bunina RUSSIA
2. Daniil Porcesco Gozun - Nina Dudoglo MOLDOVA
3. Yury Shchegolevatykh - Sofia Sarycheva RUSSIA
4. Evgeny Nikitin - Julia Khurtina RUSSIA
5. Vladislav Stytsyuk - Varvara Kurdakova BULGARIA
6. Alin Andrei Beca - Elena Catalina Tampau ROMANIA
------------------------------------------------------------------
22. Dmitrijs Gruzdevs - Luize Kascejeva LATVIA

GOC Juveniles II Standard (90 pāri)
pilni rezultāti
1. Sebastian Alin Zicoane Heler - Anca Copos ROMANIA
2. Vladislav untu - Alexandrina Olteanu MOLDOVA
3. Glenn Richard Boyce - Kayleigh Andrews ENGLAND
4. Veaceslav Nagailic - Cristina Batrincea MOLDOVA
5. Elisey Osipov - Elizaveta Semashko RUSSIA
6. Leon Istraty - Diana Pak RUSSIA
7. Vlad Robu - Anda Silaghi ROMANIA
-----------------------------------------------------------------------
53.-54. Daniils Sitova - Kerija Keita Ziemele LATVIA
Komentāri (0)  |  2012-08-19 06:26  |  Skatīts: 1214x

Atpakaļ