fordance.1w.lv

 


Dance Festival XIV Polish Cup


Vēl vienas sacensības šogad atzīmē 10 gadu jubileju - „Polish Cup".  Tradicionāli šīs sacensības pulcē lielu dalībnieku skaitu, tai skaitā arī no Latvijas. Arī šogad vairāki mūsu valsts pāri mēroja ceļu uz šīm sacensībām. Vislabāk veicās Jevgenijam Suvorovam ar Tinu Bazykinu - World Open Adult Latin 49 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un izcīnīja 4.vietu (4,4,4,4,4).

WDSF Adult Latin (49 pāri) pilni rezultāti
1. Gabriele Goffredo - Anna Matus MOLDOVA
2. Valentn Voronov - Alina Imrekova RUSSIA
3. Stanislav Nikolaev - Elena Zuzukina RUSSIA
4. Jevgenijs Suvorovs - Tin Bazokina LATVIA
5. Roamn Gerbey - Vera Bondareva UKRAINE
6. Giovanni Pernice - Erika Attisano ITALY
--------------------------------------------------------------
18. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova LATVIA
27.-29. Vladimirs Volozaninovs - Diana Mackevca LATVIA

WDSF Adult Standard (61 pāris)
pilni rezultāti
1. Alexey Glukhov - Anastasiya Glazunova RUSSIA
2. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva LITHUANIA
3. Rares Cojoc - Hanna Zudziewicz ROMANIA
4. Giuseppe Longarini - Katarzyna Kapral POLAND
5. Szymon Kulis - Margarita Zvonova POLAND
6. Yuriy Petrov - Yana Kozhukhar UKRAINE
----------------------------------------------------------
11. Edgars Linis - Eliza Ancane LATVIA

WDSF Youth Standard (37 pāri)
pilni rezultāti
1. Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska POLAND
2. Madis Abel - Aleksandra Galkina ESTONIA
3. Ivan Varfolomeev - Yana Aldoshina RUSSIA
4. Nikolai Solujazikov - Elizaveta Semjonova ESTONIA
5. Kirill Shvaibovich - -Yana Tudvasova BELARUS
6. Maciej Mikrzak - Martyna Michalik POLAND
------------------------------------------------------------------------
34. Vadims Labunskis - Anastasija Kostisina LATVIA

WDSF Youth Latin (33 pāri)
pilni rezultāti
1. Ivan Varfolomeev - Yana Aldoshina RUSSIA
2. Oskar Dziedzic - Klaudia Iwanska POLAND
3. Artem Shkuta - Irina Pyetrova BELARUS
4. Nikolai Solujazikov - Elizaveta Semjonova ESTONIA
5. Vladislav Tammi - Diana Gavrilova ESTONIA
6. Evgeniy Ivanov - Viktoriya Pekarskaya RUSSIA
--------------------------------------------------------------------------
8.-9. Vladimirs Volozaninovs - Diana Mackevica LATVIA

Junior II Grand Prix Standard (27 pāri) pilni rezultāti
1. Karol Michal Tomecki - Austeja Bliujute LITHUANIA
2. Ilya Gavryukhin - Kristina Garifullina RUSSIA
3. Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina RUSSIA
4. Smitriy Kopytov - Mariya Nikonova RUSSIA
5. Kamil Kucharczyk - Aleksandra Piszczek POLAND
6. Bartosz Lewandowski - Paulina Kucinska POALND
---------------------------------------------------------------------------
10. Aleksandrs Korolko - Valerija Misela Petruna LATVIA

Junior II Grand Prix Latin (31 pāris)
pilni rezultāti
1. Ivan Popov Lebedyanskiy - Kristina Platnova RUSSIA
2. Ilya Gavryukhin - Kristina Garifullina RUSSIA
3. Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina RUSSIA
4. Dmitriy Kopytov - Mariya Nikonova RUSSIA
5. Andrey Davydik - Elizabeth Kivi ESTONIA
6. Dzhon Mnatsakanyan - Karina Sheina RUSSIA
------------------------------------------------------------------------------------
26.-27. Aleksandrs Korolko - Valerija Misela Petruna LATVIA

Junior II B Standard (4 pāri) pilni rezultāti
1. Aleksandrs Korolko - Valerija Misela Petruna LATVIA
2. Grzegorz - Natalia Mikolajczyk POLAND
3. Dmitriy Balevskiy - Tatyana Potapova BELARUS
4. Michal Nogal - Marta Michalak POLAND

Junior II B Latin (7 pāri) pilni rezultāti
1. Evgeniy Birun - Irina Vusotskaya BELARUS
2. Aleksandrs Korolko - Valerija Misela Petruna LATVIA
3. Damian Kardasinski - Patrycja Widlarz POALND
4. Stanislaw Gregor - Alicja Skorupka POALND
5. Mateusz Spychalski - Natalia Karpinska POALND
6. Michal Nogal - Marta Michalak POALND
7. Dmitriy Balevskiy - Tatyana Potapova BELARUS

Junior I Open Standard (27 pāri)
pilni rezultāti
1. Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina RUSSIA
2. Dmitriy Malakhov - Varvara Malakhova RUSSIA
3. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte LITHUANIA
4. Aleksey Kapusta - Mariya Pavlova RUSSIA
5. Ilya Yudovin - Alisa Gorchakova BELARUS
6. Adrian Lesnianski - Zuzanna Niemczewska POALND
-----------------------------------------------------------------------------
10. Valts Rinalds Bergmanis - Beatrise Zvirgzdina LATVIA
22. Nikita Marozovs - Anete Labalaika LATVIA


Junior I Open Latin (26 pāri) pilni rezultāti
1. Semen Khrzhanovskiy - Vitalina Bunina RUSSIA
2. Dmitriy Malakhov - Varvara Malakhova RUSSIA
3. Aleksey Kapusta - Mariya Pavlova RUSSIA
4. Mamertas Lozys - Skaiste Jazilionyte LITHUANIA
5. Ilya Yudovin - Alisa Gorchakova BELARUS
6. Iaroslav Zara - Anastasia Grunzu MOLDOVA
----------------------------------------------------------------
8. Dmitrijs Gruzdevs - Luize Kascejeva LATVIA
20. Valts Rinalds Bergmanis - Beatrise Zvirgzdina LATVIA
26. Nikita Marozovs - Anete Labalaika LATVIA


Junior I D Combi (4 pāri) pilni rezultāti
1. Eugen Tapes - Dina More MOLDOVA
2. Ion Rusu - Marina Pioglo MOLDOVA
3. Nikita Marozovs - Anete Labalaika LATVIA
4. Dominik Janczys - Silvija Kijewicziute LITHUANIA
Komentāri (0)  |  2012-11-24 05:53  |  Skatīts: 1103x

Atpakaļ