fordance.1w.lv

 


DANCESPORT CUP 2013 MADRID


11.-13.janvārī, Spānijā norisinājās sacensības - "Dancesport Cup 2013", uz kurām,  pirms Latvijas čempionāta ST dejās, savus spēkus izmēģināt devās vairāki mūsu valsts pāri. Vislabāk veicās R.G.Bērziņam ar M.D.Morīti, kuri Junioru  vecumgrupā gan ST dejās, gan LA dejās izcīnīja uzvaru! Bet pārējo pāru rezultāti ir šādi:

Junior Open Standard (13 pāri) pilni rezultāti
1.Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte LATVIA
2. Dmitry Polkovnikov - Diana Markova RUSSIA
3. Mishael Omri - Liel Moreinis ISRAEL
4. Marco Bodini - Anna Castelletti ITALY
5. Sergey Khrustalev - Tatiana Efimkina RUSSIA
6. Lluis Perez - Estela Anguera Molina SPAIN

Junior Open Latin(19 pāri) pilni rezultāti
1.Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
2. Mishael Omri - Liel Moreinis ISRAEL
3. Quentin Chippaux - Elsa Bois FRANCE
4. Lluis Perez - Estela Anguera Molina SPAIN
5. Antonio Mosa - MArie Merle FRANCE
6. Angel Sebastian Carmona - Carla Beneto SPAIN

WDSF Youth Open Standard (24 pāri) pilni rezultāti
1. Domynikas Granskas - Kotryna Petrosiute LITHUANIA
2. Vlad Paslariu - Eszter Pop ROMANIA
3. Razvan Cotescu - Ioana Lupeanu ROMANIA
4. Evgeny Nikitin - Anastasiya Milyutina RUSSIA
5. Mihai Paraschiv - Diandra Aniela Illes ROMANIA
6. Kirill Shvaibovch - Yana Tudvasova BYELORUSSIA
------------------------------------------------------------------------
9.Edvin Belousov - Jelizaveta Jermilova LITHUANIA

World Open Adult Standard (61 pāris) pilni rezultāti
1. Dmitry Zharkov - Olga Kulikova RUSSIA
2. Salvatore Todaro - Violeta Yaneva BULGARIA
3. Evaldas Sodeika - Ieva Zukauskaite LITHUANIA
4. Evgeny Nikitin - Dana Spitsyna RUSSIA
5. Simone Carabellese - Lucia Cafgna ITALY
6. Igor Kruglov - Anna Aseeva RUSSIA
7. Rares Cojoc - Hanna Zudziewicz ROMANIA
----------------------------------------------------------------
12. Andrejs Rogovenko - Anna Voroncuka LATVIA
25.-26. Gundars Kalnins - Madara Freiberga LATVIA
25.-26. Krists Čiapas – Anna Andreičuka LATVIA
35. Edvin Belousov - Jelizaveta Jermilova LITHUANIA
37. Ilja Davidovs - Katrina Kora Klapere LATVIA

WDSF Senior I Open Standard (22 pāri) pilni rezultāti
1. Rodrigue Vieux - Adriana Teoli FRANCE
2. Pierre Payen - Isabelle Reyjal FRANCE
3. Ruben Viciana - Eva Moya SPAIN
4. Gilles Bourguet - Sandrine Bourguet FRANCE
5. Nikolay Palagichev - irina Krutova RUSSIA
6. Luis Monteiro - Alexandra Monteiro PORTUGAL
-------------------------------------------------------------------
11. Andris Egitis - Ieva Betkere LATVIA

 

 

 

 

Komentāri (0)  |  2013-02-04 05:26  |  Skatīts: 1356x

Atpakaļ