fordance.1w.lv

GRAND SLAM (Cambrils, Spain) (+video)

30.-31.martā, Spānijā, norisinājās GRAND SLAM etaps ST un LA deju programmās. Neizpalika arī bez dejotājiem no Latvijas. Vislabāk veicās mūsu „latīnistiem” – M.Smolko ar V.Puhoviku, kuri iekļuva spēcīgajā pusfinālā un ierindojās 12.vietā. ST deju programmā vislabāko rezultātu uzrādīja A.Rogovenko ar A.Vorončuku, kuri ¼ finālā ierindojās 23.vietā.

49. Gundars Kalnins - Madara Freiberga LATVIA
50.-52. Marts Punins - Dana Jakobsone LATVIA ...
Komentāri (0)  |  2013-05-22 02:25  |  Skatīts: 806x

Lasīt tālāk.

Klinta Šmite - čempione, Kristers Šmits - vicečempions! (video)

No 5.-7. aprīlim, Kalifornijā, Los Andželosā notika USA Dance rīkotais  Amerikas čempionāts.
Šajā čempionātā dejoja arī mums pazīstamie Klinta Šmite ar Marc Zhadan un Kristers Šmits ar Sophie Shwartsman.
Marc un Klinta dejoja Jun 2 grupā un 10 dejās ierindojās 7.vietā, Latīņos 12.vietā un Standartā izcīnīja UZVARU (prechmp grupā).
Kristers un Sophie piedalījās Jun 1 grupā. Standartā viņi ierindojās 4.vietā, Latīņos izcīnīja vicečempionu titulu, tikai vienu punktu piekāpjoties uzvarētājiem, un 10 dejās ierindojās godpilnā 3. vietā.

...
Komentāri (0)  |  2013-04-18 05:40  |  Skatīts: 1958x

"MIRADA CUP" – jaunas sacensības LSDF kalendārī

23.martā, Rīgā, pirmo reizi norisināsies sacensības „MIRADA CUP 2013”.  Divas nedēļas pirms to norises mēs tikāmies ar šo sacensību organizatoru – Aleksandru Guļko un palūdzām pastāstīt par tām.

FD: Saša, pirms uzdot Tev jautājumu, nolasīšu Tev fragmentu no intervijas ar Tevi, kuru sniedzi mums 2011.gada sākumā:
 „...Varu atklāt to, ka es gatavojos sava konkursa rīkošanai. Gatavojos tam ļoti nopietni, jo negribās, lai tās būtu sacensības „ķeksīša pēc". Gribu, lai tās būtu sacensības vienu reizi gadā, bet ļoti labā līmenī, kur būtu padomāts par visu un galvenais, lai tās būtu sacensības ar „savu seju". Es tām briestu un noteikti tās sarīkošu!"

Un tagad jautājums  – vai „MIRADA CUP” ir tās sacensības par kurām Tu toreiz mums ieminējies? Un, ja vari, tad pastāsti par tām kaut ko vairāk!

...
Komentāri (0)  |  2013-03-15 22:40  |  Skatīts: 2860x

Kristers Šmits ČEMPIONS!

8. un 9.martā, Provo, Jūtas štatā, notikā NDSA rīkotais Amerikas čempionāts.  Tajā piedalījās arī pagājušā gada absolūtais čempions - Kristers Šmits ar savu partneri Sophie Shvartsman, kā arī Klinta Šmite ar savu partneri Marc Zhadan.
Kristers un Sophie kļuva par čempioniem Bērnu II grupā - gan LA, gan ST programmās. Junioru I ST grupā, 12 pāru konkurencē viņi ierindojās 5.vietā,  tāpat kā LA programmā, arī - 5. vieta, 24 pāru konkurencē.
Klinta ar partneri - Marcu, startēja Junioru II grupā un gan ST, gan LA programmā iekļuva 1/2finālā. ST programmā 25 pāru konkurencē - 9.vieta, kā arī LA programmā 40 pāru konkurencē – 9.vieta. Sveicam dejotājus ar panākumiem un vēlam veiksmi, un izturību turpmāk!

...
Komentāri (0)  |  2013-03-15 21:53  |  Skatīts: 1873x

FINLAND OPEN 2013

9.-10.martā, Somijā, norisinājās starptautiska mēroga sacensības  „FINLAND OPEN 2013”. Šajās sacensībās bija ieradies liels dejotāju pulks no Latvijas. Vairāki mūsu pāri iekļuva finālos, bet Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku izcīnīja godalgotu 3.vietu (33433) World Open Latin kategorijā.
Arī tiesnešu kolēgijā bija pārstāve no Latvijas – Ina Kočetova.

Komentāri (0)  |  2013-03-14 07:16  |  Skatīts: 1801x

DANCE SPORT CUP MALTA 2013 – Nils Jugāns un Anna Elizabete Kalniņa pirmie!

9.-10.martā, Maltā, norisinājās starptautiska mēroga sacensības  „DANCE SPORT CUP MALTA 2013”, kurās labus rezultātus uzrādīja mūsu valsts pāri. Nils Jugāns ar Annu Elizabeti Kalniņu kategorijā Open Under 21 Standard 5 pāru konkurencē izcīnīja 1.vietu (11111), bet kategorijā Youth Open Standard 5 pāru konkurencē 3.vietu (23333). Uzreiz aiz fināla, 7.vietā 24 pāru konkurencē,  kategorijā World Open Standard ierinfojās  Edgrs Līnis ar Elīzu Ancāni.
Tiesnešu brigādē šajās sacensībās bija arī pārstāve no Latvijas – Ņina Salgale.

Komentāri (0)  |  2013-03-14 06:08  |  Skatīts: 2731x

GRAND PRIX DYNAMO 2013 – Vjačeslavs un Albīna trešie!

8.-10.martā, Krievijas galvaspilsētā - Maskavā, jau 15. reizi norisinājās  sacensības „GRAND PRIX DYNAMO”, kuras, kā vienmēr, pulcēja lielu dalībnieku skaitu un kurās piedalījās arī pāris no Latvijas - Vjačeslavs Šuhtins ar Albīnu Džalagoniju. Kategorijā Youth Open Standard 68 pāru konkurencē Vjačeslavs un Albīna iekļuva finālā un izcīnīja godalgotu 3.vietu(22333)!  Bet kategorijā International Open Standard 142 pāru konkurencē mūsējie iekļuva ¼ finālā un ierindojās uzreiz aiz ½ fināla – 14.vietā.
Tiesnešu brigādē šajās sacensībās bija arī pārstāvis no Latvijas – Aigars Svars .

Komentāri (0)  |  2013-03-14 05:47  |  Skatīts: 1494x

Lietuvas čempionāts LA dejās – Rihards Eglītis un Agnė Malinauskaitė trešie!

9.martā, kaimiņvalstī - Lietuvā, norisinājās valsts čempionāts LA dejās.  Šajā čempionātā Rihards Eglītis pārī ar Agnė Malinauskaitė iekļuva finālā un izcīnīja godalgotu 3.vietu (33323)!

Komentāri (0)  |  2013-03-14 05:21  |  Skatīts: 1420x

КУБОК АВРОРЫ 2013 – Dmitrijs un Luīze otrie!

9.-10.martā, Sanktpēterburgā, norisinājās tradicionālas sacensības  „КУБОК АВРОРЫ 2013”, kurās piedalījās arī mūsu pāri. Dmitrijs Gruzdevs ar Luīzi Kaščejevu WDSF Open Junior II Latin kategorijā 40 pāru konkurencē iekļuva finālā un izcīnīja godalgotu 2.vietu (22222). Bet kategorija WDSF Open Latin piedalījās Antons Gončarovs ar Rutu Zviedri un 93 pāru konkurencē ierindojās 73.-75.vietā.
Tiesnešu brigādē šajās sacensībās bija arī pārstāve no Latvijas – Alla Matjušenko.