fordance.1w.lv

Pasaules čempionāts 10 dejās

10.novembrī, Norvēģijas galvaspilsētā - Oslo, norisinājās šā gada Pasaules čempionāts 10 dejās, kurā Latviju pārstāvēja Kārlis Treijs ar Anastasiju Krivošejevu. 37 pāru konkurencē Kārlis un Anastasija iekļuva ½ finālā un ierindojas 8.vietā. Apsveicam dejotājus un novēlam neapstāties uz sasniegtā!

Dance Festival XIV Polish Cup

Vēl vienas sacensības šogad atzīmē 10 gadu jubileju - „Polish Cup".  Tradicionāli šīs sacensības pulcē lielu dalībnieku skaitu, tai skaitā arī no Latvijas. Arī šogad vairāki mūsu valsts pāri mēroja ceļu uz šīm sacensībām. Vislabāk veicās Jevgenijam Suvorovam ar Tinu Bazykinu - World Open Adult Latin 49 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un izcīnīja 4.vietu (4,4,4,4,4).

Кубок Санкт-Петербурга 2012

10.-11.novembrī jubilejas 10.reizi norisinājās sacensības „Кубок Санкт-Петербурга". Piedalīties šajās sacensībās devās arī pāri no Latvijas - Vadims Kuzņecovs ar Annu Priediņu („Dzintars"), Antons Gončarovs ar Rūtu Zviedri („Mirada"). Vadims un Anna startēja vairākās kategorijās, bet vislabāk viņiem veicās Rising Star Standard, kur 53 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un izcīnīja 3.vietu! Bet Rising Star LA 67 pāru konkurencē - 31.vietā. Vadims ar Annu piedalījās arī „lielājās grupās" - International Open ST un 89 pāru konkurencē iekļuva ¼ finālā, ierindojoties 17.vietā, bet dejojot International Open LA 104 pāru konkurencē viņi ierindojās 82.vietā. Šajā grupā piedalījās arī Antons un Rūta, kuri ierindojās 69.-71.vietā.
Kā tiesnesis no Latvijas šajās sacensībās strādāja Juris Baumanis.

WDSF International Open Standard (89 pāri)
...
Komentāri (0)  |  2012-11-24 04:43  |  Skatīts: 1394x

Jaunas sacensības - "Кубок Линии танца 2012"

10.-12.novembrī, Maskavā, norisinājās sacensības "Кубок Линии  танца 2012". Šīs sacensības ir jaunas, bet uzreiz pulcēja kuplu dalībnieku skaitu. Arī no Latvijas piedalījās pāri - Daniels Belugins ar Mariju Mihailovu, Roberts Gints Bērziņš ar Megiju Danu Morīti, Pēteris-Kristers Skavronskis ar Annu-Mariju Civako. Kategorijā „Jaunieši II" Daniels ar Mariju 23 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 6.vietā, bet kategorijā WDSF International Open Standard Daniels ar Mariju 78 pāru konkurencē ierindojās 26.-27.vietā. Gints un Megija Juniori II ST grupā 32 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā, bet LA deju programmā, kurā piedalījās 41 pāris, viņi apstājās uzreiz aiz fināla strīpas (pietrūka tikai 1 „krustiņš") - 7.vietā. Pēteris un Anna Juniori I LA deju programmā, kurā piedalījās 27 pāri iekļuva ½ finālā un ierindojās 8. Vietā, bet Juniori I 10 deju kategorijā 21 pāra konkurencē ierindojās 15.vietā un ST deju programmā 22 pāru konkurencē ierindojās 13.vietā.
Tiesnešu brigādē strādāja arī mūsu valsts pārstāve - Ina Kočetova.

...
Komentāri (0)  |  2012-11-24 04:08  |  Skatīts: 1792x

Saphir Cup Paris 2012 – Gundaram un Madarai sudrabs!

9.-11.novembrī Parīzē norisinājās tradicionālas sacensības  „Saphir Cup Paris", kurās piedalījās ari mūsu valsts pāris - Gundars Kalniņš ar Madaru Freibergu. Gundars un Madara piedalījās Rising Star Standard, kur 14 pāru konkurencē ierindojās 2.vietā (2,2,2,2,2) un World Open Adult Standard, kur 50 pāru konkurencē iekļuva ¼ finālā, ierindojoties 14. Vietā.
Starp tiesnešiem bija arī tiesnesis no Latvijas - Mario Končevskis.

čempionāts 10 dejās, kurā mūsu valsti pārstāvēja šā gada Latvijas čempioni -
Marts Puniņš ar Danu Jākabsoni. Kopumā čempionātā piedalījās 19 pāri. Mūsu pāris ne tikai iekļuva finālā, bet izcīnīja sudraba medaļas, piekāpjoties tikai rīkotājvalsts pārstāvošam pārim! Apsveicam Martu un Danu un novēlam neapstāties uz sasniegtā!
Tiesnešu starpā bija ari tiesnese no Latvijas - Alla Matjušenko.

Komentāri (0)  |  2012-11-23 04:19  |  Skatīts: 884x

PASAULES ČEMPIONĀTS Jauniešiem 10dejās! (video)

27.oktobrī, Krievijas galvaspilsētā - Maskavā, norisinājās Pasaules  Čempionāts Jauniešiem 10dejās. Uz tām mūsu valsti pārstāvēt devās Latvijas čempioni - Krists Čiapas ar Annu Andreičuku. 31 pāra konkurencē Krists ar Annu iekļuva finālā un diemžēl kā jau šim pārim ierasts ierindojās 4.vietā. :)
Bet par uzvarētājiem kļuva pāris no Krievijas -  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karashchuk.
Aicinām iepazīties ar rezultātiem un video, bet Kristam ar Annu vēlam nepadoties un uzkāpt uz ilgi gaidītā goda pjedestāla.

"Baltic Cup - 2012"

No 19.-21.oktobrim, Polijas pilsētā - Elblongā, norisinājās sacensības  „Baltic Cup - 2012", uz kurām mūsu valsti pārstāvēt devās vairāki deju pāri. Vislabāk veicās J.Suvorovam ar T.Bazokinu, kuri WDSF Open Latin grupā, 67 pāru konkurencē ieguva sudraba medaļas. Bet par bronzas medaļas ieguvējiem kļuva V.Kuzņecovs ar A.Priediņu Youth Standard grupā 32 pāru konkurencē, bet N.Katkovskis ar J.Maniju Youth Latin grupā 27 pāru konkurencē, taču šajā pašā grupā, bet 4.vietā ierindojās A.Freimanis ar P.Kukuti. Sveicam dejotājus ar panākumiem un  aicinām iepazīties ar rezultātiem: