fordance.1w.lv

Latvijas čempionāts 10dejās - rezultāti!

17.martā, Jelgavā - Zemgales olimpiskajā centrā, norisinājās pēdējais šī gada Latvijas čempionāts, kurš risinājās desmit deju programmā. Neapšaubāmi vislielākā intriga par čempiona titulu saglabājās Pieaugušo un Junioru II vecumgrupā. Starp Pieaugušajiem cīņa izvērtās starp M.Puniņu - D.Jākobsoni un K.Treiju - A.Krivosheevu, taču Marts ar Danu uzvarēja septiņās no desmit dejām, iegūstot 2.vietas dejā valsī, fokstrotā un kvikstepā, bet Junioru II vecumgrupā ļoti spēcīga cīņa risinājās starp E.Gulbi - G.A.Zabrauska un R.G.Bērziņu - M.D.Morīti. Abiem pāriem bija vienāds punktu skaits, Everts ar Gundu uzvarēja visās ST deju programmas dejās, bet Gints ar Megiju LA deju programmas dejās, taču pēc skeitinga sistēmas, par čempioniem kļuva Everts ar Gundu. Sveicam visus dejotājus ar panākumiem un aicinām iepazīties ar rezultātiem:

Pieaugušie 10dejas (5 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2012-03-23 22:53  |  Skatīts: 1781x

Lasīt tālāk.

"Golden Gate - 2012" - 2 bronzas medaļas!

17.-18.martā, Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, norisinājās sacensības "Golden Gate - 2012", uz kurām devās arī vairāki mūsu pāri. WDSF Open Standard 41 pāra spēcīgā konkurencē, iekļūstot finālā, 4.vietu ieguva D.Belugins ar M.Mihailovu, bet bronzas medaļas mājās pārveda S.Zaļeskis ar L.Ozoliņu, kuri WDSF Open Latin 45 pāru konkurencē iekļuva finālā iegūstot 3.vietu. Arī V.Vāravs ar A.Priediņu WDSF Youth Open Standard 36 pāru konkurencē iekļuva finālā un izcīnija 3.vietu. Lūk, rezultāti:

Komentāri (0)  |  2012-03-23 21:52  |  Skatīts: 996x

"Crystal Cup - 2012" - Marts ar Viktoriju finālā!

17.-18.martā, sacensību "Crystal Cup - 2012" ietvaros, norisinājās ne tikai Eiropas čempionāts Jauniešiem 10 dejās un Pasules čempionāts Profesionāļiem ST dejās, bet gan arī citas nozīmīgas sacensību grupas, kā, piemēram, WDSF International Open ST un LA. Un tā, WSDF International LA grupā piedalījās arī viens mūsu pāris - M.Smolko ar V.Puhoviku, kuri 187 pāru konkurencē iekļuva spēcīgajā finālā, iegūstot 6.vietu, bet WDSF International Open ST grupā piedalījās arī Latvijas dejotāja - J.Perederejeva ar partneri M.Wenger, kuri 142 pāru konkurencē ierindojās 14.-15. vietā. Arī K.Aņisčenko ar Ž.Solu WDSF Youth Open Latin 73 pāru konkurencē ierindojāš 14.vietā.
Starp tiesnešiem varēja vērot arī Allu Matjušenko.

Ņina Bezzubova – Vācijas ČEMPIONE!

17.martā, Vācijā, norisinājās nacionālais čempionāts latīņamerikas dejās, kurās piedalījās arī Latvijas dejotāja - Ņina Bezzubova ar partneri Marius Andrei Balan, kuri iepriecināja visus savus atbalstītājus ar savu uzvaru.
Nevar neatzīmēt, ka 11.martā Ņina ar Mariusu piedalījās arī „Tokyo International Open 2012" sacensībās, kuras ietvaros bija arī Grand Slam LA etaps. Šajās sacensībās viņiem pietrūka pavisam mazliet, lai iekļūtu spēcīgajā 1/2fin, līdz ar to viņi ierindojās 13.vietā! Lūk, rezultāti:

Komentāri (0)  |  2012-03-20 05:03  |  Skatīts: 1731x

"Кубок Кристалла-2012" - Eiropas čemponāts Jauniešiem 10dejās, mūsējie 1/2fin (+video)

Vakar, 18.martā, "Кубок Кристалла-2012" sacensību ietvaros norisinājās Eiropas Čempionāts jauniešiem desmit dejās. Uz tām mūsu valsts godu pārstāvēt devās Latvijas vicečempioni - Aleksandrs Aņiščenko ar Diānu Mackeviču, kuri 24 pāru konkurencē iekļuva spēcīgajā 1/2fin un ierindojās 10.vietā. Sveicam dejotājus ar panākumiem un aicinām iepazīties ar rezultātiem, kā arī ar A.Aņiščenko un D.Mackevičas pirmās kārtas sambu:

"Tokyo International Open 2012" - Grand Slam ST

11.martā Japānas galvaspilsētā - Tokijā, norisinājās Grand Slam etaps ST programmā, kurā starp sacensību dalībniekiem varēja vērot arī Latvijas dejotāju - Jekaterinu Perederejevu ar partneri Michael Wenger, kuri 86 pāru konkurencē iekļuva 1/8fin un ierindojās 27.vietā. Lūk, rezultāti:

Komentāri (0)  |  2012-03-18 22:04  |  Skatīts: 980x

Eiropas čempionāts 10 dejās Jauniešiem – tiešraide!

Šodien, 17.martā, sacensību «Кубок Кристалла 2012» ietvaros, norit Eiropas čempionāts Jauniešiem 10 dejās, kurā Latviju pārstāv Aleksandrs Aniščenko ar Diānu Mackeviču. Interdance.ru piedāvā šo sacensību tiešraidi! Aicinām visus, kuriem ir laiks un iespēja sekot līdzi un turēt īkšķus par mūsējiem!

Komentāri (0)  |  2012-03-17 19:58  |  Skatīts: 1295x

„SLAVUTICH CUP - 2012”

10.-11.martā Ukrainā norisinājās tradicionālas sacensības „SLAVUTISH CUP - 2012",  kurās tradicionāli piedalījās arī mūsu valsts pāri. Šoreiz tie bija  Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku un Karols Junelis ar Nataliu Szypulsku. Karols ar Nataliu piedaloties grupā WDSF Youth Open LA 48 pāru konkurencē iekļuva finālā un iegustot 1.vietu dejā džaivs un 3.-4.vietas pārējās dejās, kopvērtējumā ierindojās 3.vieta. Marts ar Viktoriju, piedaloties WDSF International Open LA kategorijā 66 pāru konkurencē iekļuva finālā un iegūstot visās dejās 4.vietas, arī kopvērtējumā ierindojās 4.vietā. Šajā pat grupā piedalījās arī Karols ar Nataliu un iekļūstot 1/8 finālā ierindojās 27.vietā.
Arī starp tiesnešiem varēja vērot mūsu valsts pārstāvi - Sergeju Sinkinu.

WDSF International Open Latin (66 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2012-03-15 22:24  |  Skatīts: 1316x