fordance.1w.lv

 


"2nd Kings Cup" Thailand Open – 2011 - Slaviks un Terēza finālā!


6.-7.augustā norisinājās liela  mēroga sacensības "2nd Kings Cup" Thailand Open - 2011", kurās piedalījās arī pāris no Latvijas - Vjačeslavs Višņakovs un Terēza Kižlo. Vjačeslavam ar Terēzi, piedaloties kategorijā WDSF International Open LA, izdevās iekļūt finālā un spēcīgu pāru konkurencē ierindoties godpilnā 5.vietā! Fordance sveic dejotājus un piedāvā iepazīties ar rezultātiem:

WDSF International Open Latin (69 pāri) pilni rezultāti
1. Andrey Zaitsev - Anna Kuzminskaya RUSSIA
2. Martino Zanibellato - Michelle Abildtrup DENMARK
3. Sergey Tatarenko - Viktoria Tatarenko GERMANY
4. Klemen Prasnikar - Alexandra Averkieva SLOVENIA
5. Vjaceslavs Visnakovs - Tereza Kizlo LATVIA
6. Zufar Zaripov - Anna Ludwig Tchemodourova AUSTRIA
Komentāri (0)  |  2011-08-12 18:01  |  Skatīts: 1222x


German Open Championship 2011 – dalībnieki!


''GOC'' mājas lapā ir publicēti ilgi gaidītie dalībnieku saraksti. Tagad, kad ir zināmi gan  tiesneši, gan dalībnieki, katrs no mums var izmēģināt savas pareģotāja spējas. Un tomēr, jau tradicionāli, GOC rezultāti mēdz sagādāt pārsteigumus! Jebkurā gadījumā mēs, gan tie, kas paliks Latvijā, gan tie, kas mēros ceļu uz Vāciju, turēsim īkšķus par visiem mūsējiem un novēlam pozitīvus pārsteigumus. Kā būs - rādīs laiks! Atlicis gaidīt pavisam nedaudz!
...
Komentāri (0)  |  2011-08-03 07:34  |  Skatīts: 1462x

Lasīt tālāk.


"German Open Championship 2011" - tiesneši


Pavisam nedaudz laika ir atlicis līdz vasaras galvenajām sacensībām "German Open  Championship 2011" - tikai 3 nedēļas. Sacensību web lapā ir ievietots tiesnešu saraksts, ar kuru var iepazīties šeit. Aplūkojot sarakstu, varam secināt, ka šogad 3 tiesneši no Latvijas Štutgartē vērtēs deju pāru dejotprasmes - Alla Matjušenko, Mario Končevskis un Juris Baumanis.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-26 20:26  |  Skatīts: 1044x

Lasīt tālāk.


"The Seventh Mount - 2011"- Elīzai un Edgaram "bronza"!


Aizritējušās brīvdienās Nīderlandē noritēja sacensības "The Seventh Mount - 2011" uz kurām devās mūsu pāris - Edgars Līnis ar Elīzu Ancāni. Viņi piedalījās kategorijā WDSF International Open Standard un 36 pāru konkurencē izcīnīja godpilno 3.vietu! Jāatzīmē, ka Edgars ar Elīzu lēnajā valsī un fokstrotā izcīnīja 2.vietu un tādejādi no sudraba medaļām viņus šķīra tikai viens punkts! Apsveicam dejotājus un vēlam veiksmi arī turpmākajās sacensībās! Malači!

WDSF International Open Standart (36 pāri) pilni rezultāti
1. Valentin Lusin - Renata Busheeva GERMANY
2. Paul Lorenz - Ekaterina Leonova GERMANY
3. Edgars Linis - Eliza Ancane LATVIA
4. Dumitru Doga - Sarah Ertmer GERMANY
5. Anton Skuratov - Alena Uehlin GERMANY
6. Pasquale Farina - Sofie Koborg DENMARK
7. Egor Dulebenets - Aleksandra Samorodskaya BELARUS
Komentāri (0)  |  2011-07-26 20:19  |  Skatīts: 812x


Alex Zampierollo un Elza Pole vairs nedejos kopā!


 Vakar populārajā portālā www.dancesportinfo.net tika ievietota informācija, ka diemžēl nedejos vairs kopā Elza Pole un Alex Zampierollo. Elza ar Alex dejoja kopā 2 gadus un pa šo laiku uzrādīja vērā ņemamus rezultātus - divkārtēji valsts čempioni, „UK Open 2010" Rising Star uzvarētāji... Bet pati galvenā uzvara - viņi iekaroja daudzu skatītāju mīlestību!  Un gribētos pateikt viņiem LIELU PALDIES  par tiem skaistajiem mirkļiem, ko viņi mums dāvāja dejojot!

Alex meklē sev jaunu partneri, bet Elzu mēs varēsim  vērot jau ar jauno partneri - Francesco Sasanelli. Pieminēsim arī to, ka Francesco Sasanelli šī gada Eiropas latiņamerikas čempionātā ieguva godpilno 3.vietu!

Vēlam veiksmi Alex jaunas partneras meklējumos un Elzai panākumus ar jauno partneri.
...
Komentāri (0)  |  2011-07-15 08:19  |  Skatīts: 1686x

Lasīt tālāk.


"ITALIAN OPEN - ALLASIO''


Tradicionāli jūlija siltajās dienās norit starptautiskas  sacensības „ITALIAN OPEN - ALASSIO". Šogad no Latvijas uz skaisto Itālijas pilsētu devās tiesnesis - Sergejs Sinkins un trīs mūsu pāri - Edgars Līnis ar Elīzu Ancāni, Roberts Gints Bērziņš ar Megiju Danu Morīti un Arturs Karols Junelis ar Nataliju Olgu Szypulku.  Rezultāti:

WDSF Youth Open Latin (41 pāris)
1.Dan Capcelea - Natalia Luchiv  MOLDAVIA
2. Marco De Angelis - Alice Fabrizi  ITALY
3. Bodgan Boie - Ksenya Rybina  ROMANIA
4. Stefano Grassi - Giulia Ardizzoni  ITALY
5. Alexey Logutov - Anastasia Viazoveskova  RUSSIA
6. Leonid Khokhlov - Yulia Koskhina  RUSSIA
7. Francesco Garofalo - Marika Laraspata  ITALY
----------------------------------------------------------
8.-9. Karols Junelis - Natalia Olga Szypulska LATVIA
...
Komentāri (0)  |  2011-07-15 08:06  |  Skatīts: 988x

Lasīt tālāk.


WDSF Gand Slam Latin


3.jūlijā Ķīnā, norisinājās WDSF GRAND SLAM sērijas 2.etaps  LA deju programmā. Pārstāvēt mūsu valsti un sacensties ar pasaules vadošiem pāriem šajās nozīmīgajās sacensībās devās Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku. Viņiem izdevās iekļūt spēcīgā 1/2FIN un ierindoties godpilnā 11.vietā. Jāatzīmē arī fakts, ka par šī etapa uzvarētājiem, uzvarot visās dejās, kļuva šā gada Eiropas čempionātā bronzas medaļu ieguvēji -  Aniello Langella & Khrystyna Moshenska, atstājot 2.vietā Eiropas čempionus  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich. Atgādināsim, ka Pasaules čempionāts norisināsies septembrī Singapūrā un spriežot pēc Grand Slam rezultātiem, tas solās būt visnotaļ interesants! Bet mēs apsveicam Martu un Viktoriju ar patiesi labu rezultātu Ķīnā!

WDSF Grand Slam Latin (67 pāri)
...
Komentāri (0)  |  2011-07-11 03:19  |  Skatīts: 1435x

Lasīt tālāk.


DanceComp 2011


1.-3. jūlijā norisinājās sacensības „DanceComp 2011", kuras dejotāji savā starpā sauc vienkārši „Wuppertāla". Dejotāji no dažādām valstīm uz tām dodas ne tikai, lai piedalītos sacensībās, bet lai arī paaugstinātu savu meistarību trenējoties pie slaveniem pedagogiem. Bet, ja par sacensībām, tad kā vienmēr tās norisinājās vairākās grupās. Kategorijā WDSF International Open Standart piedalījās arī mūsu valsts čempioni Andrejs Rogovenko ar Annu Vorončuku, kuri 140 pāru konkurencē ierindojās 8.vietā. Bet kategorijā WDSF International Open Latin, piedalījās „mūsu" dejotāja Ņina Bezzubova, kura pārī ar Marius Balan, atstāja praktiski bez izredzēm uz uzvaru 122 pārus, pārliecinoši uzvarot  visās piecās dejās.

 ...
Komentāri (0)  |  2011-07-06 21:46  |  Skatīts: 921x

Lasīt tālāk.


«ВИВАТ, РОССИЯ!»


Jūnijs-jūlijs ir mēneši, kurus liela daļa dejotāju izmanto pelnītai atpūtai, vai, daži, eksāmenu kārtošanai. Bet „deja nestāv uz vietas" un viss turpinās! Arī karstajās šo mēnešu dienās norit konkursi.
Tā, kūrortpilsētā Soči, norisinājās vairāku dienu garumā tradicionālas sacensības «ВИВАТ, РОССИЯ!». Viena no programmām, kurā savu dalību bija pieteikuši 165 deju pāri, bija WDSF International Open Latin. Spēcīgā konkurencē mūsu pāris - Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku iekļuva 1/2FIN, apstājotos pavisam tuvu finālam un ierindojoties 8.vietā.

   WDSF International Open Latin (165 pāri) pilni rezultāti
 1. Andrei Zaitsev - Anna Kuzminskaja RUSSIA
 2. Andrey Gusev - Elizaveta Cherevichnaya RUSSIA
 3. Valentin Voronov - Alina Imrekova RUSSIA
 4. Yuriy Simachev - Anastasia Klokotova RUSSIA
 5. Armen Tsaturyan - Svetlana Gudyno RUSSIA
 6. Albert Khadagatl - Viktoria Goroshko RUSSIA
 ----------------------------------------------------------
 8. Marts Smolko - Viktorija Puhovika LATVIA
Komentāri (0)  |  2011-07-06 21:20  |  Skatīts: 1221x


Великий шелковый путь 2011 (Sudaka, Ukaraina) – 2 sudraba medaļas!


18.-19.jūnijā Ukrainas kūrortpilsētā Sudak norisinājās tradicionālas starptautiskas sacensības „Великий шелковый путь", kurās piedalījās arī mūsu valsts deju pāri. Mūsu pāru sniegums bija ļoti labs un mājās viņi pārveda - 2 sudraba medaļas! Aicinām ieskatīties rezultātos un uzzināt, kas bija šie pāri!

IDSF International Open Latin (67 pāri)
...
Komentāri (0)  |  2011-06-21 08:28  |  Skatīts: 1315x

Lasīt tālāk.