fordance.1w.lv

“BASSANO OPEN 2012” – mūsējiem sudrabs un bronza!

Aizritējušajās brīvdienās Itālijā norisinājās tradicionālas sacensības "Bassano Open 2012", kurās tradicionāli piedalījās arī pāri no Latvijas. Pasaules līmeņa dejotāji piedalījās visās kategorijās un mūsu pāri godam sastādīja viņiem konkurenci! Vislabāk veicās mūsu "jauniešiem". Tā, grupā Youth ST , 18 pāru konkurencē V.Šuhtins ar A.Volkonskuju finālā iegūstot 2.vietas visās dejās, kopvērtējumā ierindojās 2.vietā. Solī no pjedestāla palika N.Jugāns ar A.E.Kalniņu, ierindojoties 4.vietā. Šajā pašā vecumgrupā, tikai LA programmā, 40 pāru konkurencē, finālā iekļuva A.Vocehovičs ar A.Golubcovu un A.Freimanis ar P.Kukuti. Arturs ar Anastasiju izcīnot 2.vietu dejā samba un 3.vietas pārējās dejas, kopvērtējumā ierindojās 3.vietā, bet Arturs ar Paulu, iegūstot 4.-6.vietas, kopvērtējumā ierindojās 4.vietā. WDSF International Open ST, 58 pāru konkurencē,  finālā iekļuva mūsu valsts čempioni - A.Rogovenko ar A.Vorončuku un izcīnija 5.vietu. WDSF International Open LA, 100 pāru konkurencē, ½ finālā iekļuva M.Smolko ar V.Puhoviku un ierindojās 9.vietā. Sveicam visus dejotājus ar panākumiem un aicinām iepazīties ar šo sacensību rezultātiem:

WDSF International Open Standard (58 pāri) pilni rezultāti
1. Sergey Konovaltsev - Olga Konovaltseva RUSSIA
...
Komentāri (1)  |  2012-02-15 00:45  |  Skatīts: 2004x

Lasīt tālāk.

«ДОНЕЦК 2012» - Valters un Līva ceturtie

5.februārī Ukrainas pilsētā - Doņeckā, norisinājās sacensības «ДОНЕЦК 2012» uz kurām ceļu mēroja Valters Frickauss un Līva Orleāne. Viņi piedalījās WDSF Youth LA programmā un 28 pāru konkurencē iekļuva finālā. Uzvarot dejā rumba, iegūstot 3.vietu sambā un 5.vietas pārējās dejas, kopvērtējumā ierindojās 4.vietā.
Starp tiesnešiem arī bija mūsu valsts pārstāvis - Mario Končevskis.

Komentāri (0)  |  2012-02-15 00:14  |  Skatīts: 1480x

"Antwerpen Open - 2012" – Kristam un Annai bronza!

Šo sacensību ietvaros norisinājās ne tikai Grand Slam LA etaps un pasaules  čempionats Senioru grupā, bet sacensības arī citās programmās un vecumgrupās, kurās izvērtās ne mazāk spraiga cīņa. Tā, kategorijā Under 21 ST labus rezultātus uzrādīja Krists Čiapas ar Annu Andreičuku. 13 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un izcīnot 1.vietu dejā fokstrots, bet 2.-3.vietas pārējās dejās, kopvērtējumā ierindojās 3.vietā, taču Under 21 Latin 17 pāru konkurencē viņi ierindojās 9.vietā.

World Championship Senior I Standard

5.februārī Beļģijā norisinājās pasaules čempionāts ST deju programmā Senioru  I vecumgrupā. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Romualdas un Ilona Jokšas un Indulis un Baiba Martinsoni. Romualdas ar Ilonu ierindojās 39.-46.vietā, bet Indulis ar Baibu 33.-34.vietā. Abi pāri piedalījās arī vairākās citās grupās. Lūk, rezultāti:

39.-46. Romualdas Joksas - Ilona Joksa LATVIA

WDSF Senior I Open Standard (38 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2012-02-15 00:02  |  Skatīts: 1082x

WDSF Grad Slam LATIN (Antverpena, Beļģija)

Vakar, 4.februārī, daudzu sporta deju cienītāju uzmanība bija piesaistīta Antverpenā notiekošam WDSF Grad Slam Latin etapam. Valstu labākie pāri mēroja uz tām ceļu, bet līdzjutēji uzmanīgi sekoja līdzi rezultātiem. Tā kā, pasaules čempioni Zoran Ploh & Tatyana Lahvinovitch ir pārgājuši uz profesionāļiem, tad bija gaidāma cīņa par pirmo vietu starp pāri no Krievijas - Andrey Zaitsev & Anna Kuzminskaya un pāri no Itālijas - Nino Langella & Kristina Moshenskaya. Bet, diemžēl, ¼ finālā, traumas dēļ, pāris no Itālijas neizgāja uz džaivu un lai arī četrās dejās iegūto punktu skaits ļāva viņiem iekļūt pusfinālā, sāpju dēļ, pāris no cīņas tomēr izstājās. Fināls sanāca gandrīs „krievisks" - dejoja pieci pāri no Krievijas un viens pāris no Moldovas. Bet par uzvarētājiem un skatītāju simpātiju balvas ieguvējiem kļuva Andrey Zaitsev & Anna Kuzminskaya (Krievija).
Ne mazāk dramatiska savstarpēja cīņa izvērtās arī starp mūsu valsts pāriem. Šo sacensību ¼ finālā iekļuva Jevgenijs Suvorovs ar Tinu Bazokinu un Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku. Jevgenijs ar Tinu ierindojās 19.vietā, bet tikai par vienu „krustiņu" no viņiem atpalika Marts ar Viktoriju, kuri ierindojās 20.-21.vietā. 1/8 finālā iekļuva Vjačeslavs Višņakovs ar Terēzi Kižlo un ierindojās 28.-31.vietā. Bet Krists Čiapas ar Annu Andreičuku, diemžēl, nepārvarēja re-dance kārtu un apstājās 55.-57.vietā.
...
Komentāri (0)  |  2012-02-05 21:53  |  Skatīts: 1092x

«Витебская снежинка 2012» - mūsējiem 2 zelta un 2 bronzas medaļu komnplekti! (+video)

21.-22.janvārī, Baltkrievijas pilsētā - Vitebskā, norisinājās tradicionālas  sacensības «Витебская снежинка 2012», šoreiz jau 27.reizi. Un tradicionāli uz šīm sacensībām mēroja ceļu vairāki mūsu valsts pāri. Brauciens un starts viņiem bija veiksmīgs, jo trīs mūsu pāri kāpa uz goda pjedestālu. Kategorijā WDSF Youth LA 36 pāru konkurencē sīvā cīņā, uzvarot trijās dejās, uz augstāko pjedestāla pakāpienu kāpa Natans Katkovskis ar Jeļizavetu Maniju. Bet uz šī paša pjedestāla trešo pakāpienu kāpa vēl viens mūsu valsts pāris - Arturs Voicehovičs ar Anastasiju Golubcovu. Bet WDSF International Open LA 64 pāru konkurencē, uzvarot četrās dejās no piecām, uzvarētāju laurus plūca Jevgēnijs Suvorovs ar Tinu Bazokinu.  Savukārt, ST deju programmā, WDSF International Open ST, piedalījās 58 pāri no dažādām valstīm. Vislabāk šajā kategorija veicās Ilmāram Ozolam ar Santu Dmitrijevu. Ilmārs ar Santu iekļuva finālā un ierindojās 3.vietā.
Apsveicam dejotājus ar veiksmīgu startu un aicinām iepazīties ar visu mūsu dejotāju rezultātiem šajās sacensībās. (video zem teksta)

WDSF International Open Latin (64 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2012-02-05 21:33  |  Skatīts: 1915x

Latvijas ST čempionāts - video!

Ir ievietoti visi Latvijas ST čempionāta grupu video, kā arī Jauniešu + Pieaugušo LA grupas video. Skatīt šeit!
Komentāri (0)  |  2012-02-02 04:05  |  Skatīts: 861x

Latvijas čempionāts ST dejās – rezultāti, video un čempionu iespaidi!

Vakar, 28.janvārī, Rīgā aizritēja pirmais šā gada valsts čempionāts. Kā vienmēr, atmosfēra zālē bija karsta - skatītāji atbalstīja savus favorītus, bet dejotāji centās uzrādīt vislabāko sniegumu! Bet, kā zināms, pirmā vieta ir tikai viena un čempionu titulu katrā vecumgrupā var iegūt tikai viens pāris. Zemāk aicinām iepazīties ar rezultātiem un 2012.gada čempionu video. Un... viņu pirmajiem iespaidiem! Liels paldies šiem pāriem, ka tik emocionālajā brīdī veltīja mums dažas minūtes!

...
Komentāri (0)  |  2012-01-30 05:58  |  Skatīts: 2177x

Tuvojas Latvijas ST Čempionāts! (video)

Komentāri (0)  |  2012-01-23 23:18  |  Skatīts: 758x

Šarunas Greblikas un Viktorija Horeva dejo sacensībās Anglijā

Vienas no janvāra galvenajām sacensībām ir „UK Open". Bet pirms tām,  tur pat Anglijā, tradicionāli norit arī citas sacensības, kuras pulcē daudz deju pārus. Lai arī šogad, WDSF neieteica piedalīties šajās sacensībās (tas jau gan ir cits stāsts...), bet tomēr konkurence šajās sacensībās bija pietiekami spēcīga.

Tā, 11.janvārī, noritēja „The Star Championships 2012", kurās piedalījās mūsu valsts pāris - Šarunas Greblikas un Viktorija Horeva. Amateur Latin grupā 27 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā.
Bet, pēc šīm sacensībām, Šarunas un Viktorija piedalījās sacensībās "The Universal Championships", kurās jau 42 pāru konkurencē, iekļūstot finālā izcīnīja "bronzu"!
Bet tā bija kā iesildīšanās pirms galvenajām sacensībām - „UK Open Championships 2012".  Šogad „UK Open 2012" Amateur LA kopumā piedalījās 110 pāri no dažādām valstīm. Šarunas un Viktorija iekļuva pusfinalā, ierindojoties 7.-12.vietā.(precīza vieta būs zināma vēlāk).