fordance.1w.lv

WDSF European University Latin 2013

25.janvārī  - „studentu dienā” – Maskavā norisinājās WDSF European University  Latin 2013, kurā piedalījās arī pāris no Latvijas -  Kristaps Kalva ar Lesia Bogachovu. 70 pāru konkurencē viņi iekļuva ¼ finālā un ierindojās 15.vietā.

Komentāri (0)  |  2013-02-04 06:02  |  Skatīts: 878x

UK Championship Amateur Latin – mūsējiem pietrūkst „mazliet”...

15.-17.janvārī, Anglijā norisinājās tradicionālas sacensības „UK Championship”,  kuru ietvaros pāri sacentās arī kategorijā Amateur Latin. Kopumā šajā grupā sacentās 172 pāri un tostarp arī 2 mūsu valsti pārstāvoši pāri – Vjačeslavs Višņakovs ar Terēzu Kižlo un Šarunas Greblikas ar Viktoriju Horevu. Vjačeslavam ar Terēzu pietrūka mazliet, lai iekļūtu ¼ finālā – viņi ierindojās 25.vietā, bet Šarunas ar Viktorija apstājas uzreiz aiz fināla – 7.vietā! Apsveicam dejotājus ar labu rezultātu šajās prestižajās sacensībās un vēlam veiksmi turpmāk!

DANCESPORT CUP 2013 MADRID

11.-13.janvārī, Spānijā norisinājās sacensības - "Dancesport Cup 2013", uz kurām,  pirms Latvijas čempionāta ST dejās, savus spēkus izmēģināt devās vairāki mūsu valsts pāri. Vislabāk veicās R.G.Bērziņam ar M.D.Morīti, kuri Junioru  vecumgrupā gan ST dejās, gan LA dejās izcīnīja uzvaru! Bet pārējo pāru rezultāti ir šādi:

BDF Star Ball 2013

9.janvārī Anglijā norisinājās sacensības „BDF Star Ball 2013”, kurās kategorijā Amateur LA 18 pāru konkurencē uzvarēja Latviju pārstāvoši Šarunas Greblikas ar Viktoriju Horevu. Apsveicam dejotājus un veicam panākumus, jau rītdien startējošās sacensībās „UK Championships”. Lūk, rezultāti:

Video no "Latvia Open - 2012". Trešā diena

"Latvia Open - 2012" tika filmētas visas trīs dienas. Ar nofilmēto grupu un pāru video sarakstu varat iepazīties zemāk. Interesēties varat: fordance@inbox.lv vai zvanot +371 202 444 79!

2012-11-25 04:29  |  Skatīts: 1400x

WDSF WORLD CHAMPIONSHIP LATIN 2012 (+video)

Patiesi dramatisks šogad bija Pasaules čempionāts LA dejās! Protams, katrs sporta deju cienītājs pirmām kārtām turēja īkšķus par savas valsts pārstāvjiem, bet tanī pat laikā, visus satrauca šā čempionāta intriga - kurš? Langella vai Zaicevs? Zaicevs vai Langella?... Abi pāri ir patiesi labākie šobrīd pasaulē, abiem pāriem „sava seja", abiem pāriem milzum daudz fanu..., bet pirmā vieta tikai viena un tituls var tikt tikai vienam... Apbalvošanas rullītis jau sen ir pieejams un entās reizes apspriests, komentēts...
Bet atgriezīsimies pie mūsu pāriem. Šogad Latviju čempionātā pārstāvēja J.Suvorovs ar T.Bazykinu un M.Smolko ar V.Puhoviku. Abi mūsu pāri iekļuva ¼ finālā un ierindojās tuvu viens otram! Marts ar Viktoriju 15.vietā, bet Jevgenijs ar Tinu 16.-19.vietā! Un nevaram neatzīmēt arī to, ka „mūsu" Ņina Bezzubova pārī ar Marius Balan iekļuva finālā un izcīnīja godpilno 5.vietu!
Jāatzīmē, ka šajā čempionātā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 93!
Aicinam iepazīties ar rezultātiem un video no čempionāta!
...
Komentāri (0)  |  2012-11-24 08:12  |  Skatīts: 1504x

AUSTRIAN OPEN 2012

Viens no iecienītākajiem un iemīļotākajiem turnīriem daudziem dejotājiem ir „Austrian Open", kurš tradicionāli norit novembrī. Arī šis gads nebija izslēgums, un arī šogad daudzi mūsu valsts pāri mēroja ceļu uz Vīni. Nenoliedzami šā gada šo sacensību galvenais notikums bija Pasaules čempionāts LA dejās, par kurām uzrakstīsim atsevišķi, bet arī pārējās kategorijās cīņa par vietām bija pietiekami intriģējoša. Ja runājam par mūsējiem, tad citiem veicās vairāk, citiem mazāk, daži mūsu pāri iekļuva finālos, bet viens pāris izcīnīja godalgotu vietu! Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku World Open Adult Latin 218 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 5.vietā (5,5,6,6,5). Iekļuva finālā arī Everts Gulbis ar Guntu Andu Zabrausku Junior I+II 6 deju programmā un ierindojās 5.vietā (6,8,5,3,5,4). Bet vienīgo medaļu, šoreiz bronzu, mūsu „valsts krājkasītei" izcīnīja Iļja Davidovs ar Katrinu Koru Klaperi Junioru II ST deju programmā - 68 pāru konkurencē izcīnot 3.vietu (4,2,3,3,3).
Jāatzīmē, ka šogad, līdzīgi, kā GOC, notika neoficiālas sacensības starp valstīm, kuras valsts dejotāji izcīnīs vairāk medaļu. Latvija kopvērtējumā ierindojās 10.vietā (1 „bronza"), bet 1.vietu izcīnīja Krievija (32 medaļas - 11,13,8)
...
Komentāri (0)  |  2012-11-24 07:44  |  Skatīts: 1311x

„Кубок „Европа-Азия” 2012” (Ekaterinburg)

17.-18.novembrī, Krievijas pilsētā - Ekaterinburgā, jau 13.reizi norisinājās tradicionālas sacensības „Кубок Европа-Азия", kurās piedalījās deju pāris Viesturs Vāravs ar Kseniju Lučko. Viesturs un Ksenija kategorijā WDSF International Open Standard 67 pāru konkurencē iekļuva ½ finālā un ierindojās 8.vietā, bet WDSF International Adult Latin 83 pāru konkurencē iekļuva ¼ finālā un ierindojās 23.-24.vietā.