fordance.1w.lv

«БОЛЬШОЙ ПРИЗ ДИНАМО – 2012» - mūsējiem zelts un bronza!

2.-4.martā Krievijas galvaspilsētā - Maskavā, norisinājās tradicionālas sacensības «БОЛЬШОЙ ПРИЗ ДИНАМО", kurās piedalījās arī mūsu valsts pāri. Krists Čiapas ar Annu Andreičuku kategorijā WDSF Open Youth  Standard 92 pāru konkurencē iekļuva finālā un, pārliecinoši iegūstot visās dejās pirmās vietas, izcīnīja godpilno uzvaru!  Jāatzīmē, ka uzreiz aiz fināla strīpas palika vēl viens mūsu pāris - Nils Jugāns ar Annu Elizabeti Kalniņu - viņi ierindojās 7.vietā. Bet WDSF Open Youth Latin kategorijā, mūsu šā gada valsts čempioni - Karols Junelis un Natalia Szypulska 82 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā. Savukārt bronzas medaļas kategorija WDSF International Open LA 181 pāra konkurencē izcīnīja mūsu valsts vicečempioni Jevgēnijs Suvorovs ar Tinu Bazokinu. Jevgēnijs ar Tinu izcīnīja 4.vietu dejā rumba un 3.vietas pārējās dejās. WDSF International Open ST vislabāk no mūsējiem pāriem veicās Edgaram Līnim ar Elīzi Ancāni - 151 pāra konkurence viņi iekļuva 1/2finālā un ierindojās 13.vietā, bet uzreiz aiz viņiem 14.vietā ierindojās Krists Čiapas ar Annu Andreičuku.
Starp tiesnešiem varēja vērot Aigaru Svaru.
...
Komentāri (0)  |  2012-03-09 00:08  |  Skatīts: 1437x

Lasīt tālāk.

Rihards Eglītis ar partneri Egli Straleckaite – Lietuvas vicečempioni!!!

Aizritējušajās brīvdienās norisinājās Lietuvas čempionāts LA dejās un mēs ar lielu prieku varam paziņot, ka sīvā cīņā par 2.vietu vicečempionu titulu izcīnīja „mūsu" Rihards Eglītis ar partneri Egli Straleckaiti. Rihards un Egle izcīnīja 2.vietu dejā pasodoble un 3.-4.vietas pārējās dejās. Apsveicam un vēlam veiksmi pasaules ranga sacensībās!

Komentāri (0)  |  2012-03-02 00:01  |  Skatīts: 1379x

«Кубок Латинского квартала» - Gundaram un Madarai bronza!

24.februārī, Krievijas galvaspilsētā - Maskavā, norisinājās tradicionālas sacensības «Кубок Латинского квартала». Šogad tajās piedalījās mūsu pāris - Gundars Kalniņs ar Madaru Freibergu. Starts bija veiksmīgs, jo mājās viņi atgriezās ar bronzas medaļām! Gundars un Madara piedaloties kategorijā Under 21 Standard 137 pāru konkurencē iekļuva finālā un izcīnot trešās vietas dejās valsis, tango un vīnes valsis, bet ceturtās vietas pārējās dejās kopvērtējumā ierindojās 3.vietā. Gundars ar Madaru mērojās spēkiem ar citiem sportistiem arī tādā grupā, kā WDSF International Open ST un 178 pāru konkurencē ierindojās 16.vietā.
Arī starp tiesnešiem bija tiesnesis no Latvijas - Aigars Svars.

Apsveicam dejotājus un aicinām iepazīties ar rezultātiem:

...
Komentāri (0)  |  2012-03-01 23:52  |  Skatīts: 1725x

"Tilburg Moves - 2012" – Vjačeslavam un Anastasijai zelts!!! (+video)

Dienās, kad šeit pat Rīgā, augstu vilni sita emocijas LA čempionātā, mūsu „standartisti" mēroja ceļu uz sacensībām "Tilburg Moves - 2012". Tukšām rokām mājās viņi neatgriezās, jo V.Šuhtins un A.Volkonska, kategorijā WDSF Youth Open Standard 14 pāru konkurencē iekļuva finālā un uzvarēja visās piecās dejās, līdz ar iegūstot savā īpašumā zelta medaļas! Piedaloties „lielajā" kategorijā - WDSF International Open ST - šis pāris iekļuva ½ finālā un ierindojās 12.vietā. Šajā pašā kategorijā piedalījās ari Andrejs Rogovenko ar Annu Vorončuku un 67 pāru konkurencē iekļuva finālā. Andrejs ar Annu izcīnīja 5.vietas visās dejās un arī kopvērtējumā ierindojās 5.vietā.
Starp tiesnešiem varēja vērot Sergeju Sinkinu.

Zemāk abu kategoriju fināla video, ko piedāvā DancePlaza ...
Komentāri (0)  |  2012-03-01 23:33  |  Skatīts: 1329x

"Copenhagen Open 2012" - Grand Slam Latin

Nedēļu pirms Latvijas Latīņamerikas deju čempionāta norisinājās  sacensības "Copenhagen Open 2012", kuru ietvaros notika arī Grand Slam Latin etaps. Un arī šoreiz vairāki mūsu deju pāri devās uz tām, lai mēroties spēkiem ar pasaules vadošajiem pāriem. Vislabāk veicās šī gada pieaugušo grupas čempioniem Vjačeslavam Višņakovam ar Terēzu Kižlo, kuri iekļuva spēcīgajā 1/4fin iegūstot 18.-19.vietu, 98 pāru konkurencē. Taču J.Suvorovs ar T.Bazokinu apstājās uzreiz aiz 1/4fin svītras ierindojoties 27.-28.vietā. Šajā grupā piedalījās vēl viena Latvijas dejotāja - Ņ.Bezzubova ar partneri M.Balan, viņi iekļuva 1/2fin un ierindojās 10.vietā.
*Tehnisku iemeslu dēļ ilgi nebija pieejami rezultāti, taču tagad tie jau ir izvietoti, bet pastāv iespēja, ka tie ir ne līdz galam precīzi!
Un tā, rezultāti:

...
Komentāri (0)  |  2012-03-01 23:10  |  Skatīts: 792x

LA čempionāts 2012 – intriģējošākais šā gada čempionāts!

Mazāk kā 24 stundas atpakaļ izskanēja šā gada intriģējošākais  čempionāts un jauno čempionu vārdi ir zināmi! Šo čempionātu patiesi gaidīja visi, jo grūti bija pat kaut ko prognozēt jebkurā no grupām. Dažās vecumgrupās „jaunpienācēji" sastādīja labu konkurenci „vecajiem", dažās grupās piedalījās nesen sastājušies jauni pāri, no kuriem „jebko varēja gaidīt", dažās grupās pāri pirms čempionāta, ārpus Latvijas notikušajās sacensībās, uzrādīja „interesantus" rezultātus, ka deju cienītājiem, protams, radās jautājums „nu tad kurš tad šogad būs čempions?".  Lieliska zāle, fantastiska atmosfēra, karsts skatītāju atbalsts - to visu varēja vakar verot un izjust jebkurš, kurš apmeklēja LA čempionātu! Un, lūk, arī ilgi gaidīti rezultāti!
Piedāvājam uzvarētāju video, kā arī nelielu interviju ar Junioru II un Pieaugušo grupu 2012.gada čempioniem!

...
Komentāri (0)  |  2012-02-26 21:55  |  Skatīts: 2668x

Tuvojas Latvijas LA Čempionāts! (video)

Komentāri (0)  |  2012-02-21 21:48  |  Skatīts: 889x

"Copenhagen Open 2012" - mūsējiem 2 zelta un 2 bronzas medaļas

No 17. februāra līdz 19. februārim, Dānijas galvaspilsētā - Kopenhāgenā, norisinājās  tradicionālās, ikgadējās sacensības "Copenhagen Open 2012". Uz šīm sacensībām devās tiesāt un atbalstīt mūsu pārus Ina Kočetova, kā arī piedalīties vairāki mūsu valsts pāri, kuri uzrādīja lieliskus panākumus. Junioru II ST grupā I.Davidods ar K.K.Klaperi 51 pāra konkurencē iekļuva spēcīgajā finālā un izcīnīja 3.vietu, taču Amateur 10 dance grupas finālā, 21 pāra konkurencē, iekļuva abi mūsu valsts vadošie pāri - K.Treijs ar A.Krivosheevu ierindojoties 1.vietā un M.Punins ar D.Jakobsoni 4.vietā. 55 pāru konkurencē zelta medaļu ieguva arī A.K. Junelis ar N.Szypulsku uzvarot Youth Under 19 Latin grupā. Šo sacensību ietvaros norisinājās arī WDSF International Open Standard sacensības un arī šīs grupas 81 pāra konkurencē, spēcīgajā finālā iekļuva mūsu pieaugušo grupas valsts čempioni - A.Rogovenko ar A.Vorončuku ierindojoties 4.vietā. Sveicam visus dejotājus ar panākumiem un aicinām iepazīties ar rezultātiem:

...
Komentāri (1)  |  2012-02-21 05:13  |  Skatīts: 2631x

Latvijas labākie dejotāji pirmo reizi uz vienas skatuves

Starptautiskajā sieviešu dienā pirmo reizi Latvijā norisināsies vēl nebijis dažādu deju stilu koncerts labāko Latvijas dejotāju izpildījumā.

Ar paraugdemonstrējumiem skatītājus priecēs daudzi Latvijā un pasaulē atzīti un godalgoti dejotāji. Kopumā koncertā piedalīsies sešu deju stilu pārstāvji:

Balets:
Latvijas Nacionālā baleta vadošie solisti, starptautisko baleta konkursu laureāti, 2011. gada Latvijas labākie baleta mākslinieki: Elza Leimane-Martinova un Raimonds Martinovs

Sporta dejas:
Eiropas Savienības čempioni, vairākkārtēji Latvijas čempioni, pirmo vietu ieguvēji atklātajos Austrijas, Somijas, Dānijas, Polijas un Vācijas Latīņamerikas deju čempionātos: Vjačeslavs Višņakovs un Tereza Kižlo.
Ar Standartdejām priecēs Eiropas čempionāta pusfinālisti, kā arī Standartdeju programmas pusfinālisti Pasaules spēlēs (World games), Eiropas Kausa finālisti, trīskārtējie Latvijas čempioni: Andrejs Rogovenko un Anna Vorončuka

...
Komentāri (0)  |  2012-02-18 03:04  |  Skatīts: 1188x

Intervija ar Aigaru Svaru

„Aigars Svars" - mēs visi viņu pazīstam un tanī pat laikā neko nezinām par viņu. Atceros, kad biju maziņa un tikko sāku dejot, es, ieraugot Aigaru Svaru, pajautāju „kas tas tāds  ir?". Man atbildēja, tas ir „tas stingrais tiesnesis, kurš rīko „Gadu Miju"". Ir pagājuši apmēram desmit gadi un es dodos uz tikšanos, lai uzzinātu, kas tad slēpjas aiz „stingrā tiesneša, kurš rīko „Gadu Miju"", tagad - „Baltic Grand Prix".
Ienākot Aigara birojā un sākot sarunu, mans satraukums pamazām pazuda un žēl, ka šeit es varu tikai uzrakstīt jautājumus un atbildes, bet nevaru dot iespēju izjust šīs intervijas siltumu un sirsnīgumu...