fordance.1w.lv

 


„International Championship 2011” (Brantwood, London) – pirmie rezultāti. Mūsejie pusītē!


Ir startējis viens no prestižākajiem un krāšņākajiem konkursiem - „International Championship 2011" un ir jau pieejami pirmie rezultāti. Vakar „Juniori LA" grupā piedalījās mūsu pāris - Vladimirs Voložaninovs ar Esteri Klaperi. Viņiem izdevās iekļūt ½ finālā. Tik pat veiksmīgi startēja „Under 21 LA" grupā Kārlis Treijs un Anastasija Krivoshejeva - arī viņi iekļuva ½ finālā. Šajā pat grupā 2.kārtā iekļuva Edvins Astahovs ar partneri Nika Bero.
...
Komentāri (0)  |  2011-10-13 06:19  |  Skatīts: 1349x

Lasīt tālāk.


Biežāk uzdotie jautājumi...


Pēdējā laikā aizvien biežāk saņemu vienādus jautājumus par video. Tādēļ pacentīšos šeit atbildēt uzreiz visiem, arī tiem, kuri tikai gribēja man to jautāt.

1.  Vai varu nofilmēt vienu pāri visās kārtās, visās dejās?

Ja runa iet par čempionātu vai reitingu, tad diemžēl nē. Pati sev esmu izvirzījusi mērķi - nofilmēt pēc iespējas vairākus pārus, lai atspoguļot kopēju sacensību ainu. ...
Komentāri (0)  |  2011-10-12 07:07  |  Skatīts: 2034x

Lasīt tālāk.


«Кубок Авангарда 2011» - Karols un Natalia iekļūst 1/2FIN WDSF Open LA!


 Jau kļūst ierasta lieta, ka gandrīz katras nedēļas nogalē mūsu deju pāris - Karols Junelis un Natalia Szypulska, piedalās kādās sporta deju sacensībās ārpus Latvijas! Arī aizritējušajās brīvdienās, 9.oktobrī, Krievijas galvaspilsētā Maskavā, noritēja tradicionālas sacensības «Кубок Авангарда 2011», uz kurām devās Karols un Natalia. Šoreiz pāris piedalījās WDSF Open LA un 87 pāru konkurencē iekļuva spēcīgā ½ finālā, ierindojoties 13.vietā. Apsveicam dejotājus un novēlam izturību, un panākumus arī nākamajos konkursos!
Arī starp tiesnešiem bija mūsu pārstāvis - Sergejs Sinkins.

WDSF Open Latin (87 pāri) pilni rezultāti
1. Igor Makarov - Anna Baklanova RUSSIA
2. Dmitry Marchenko - Oxana Borovleva RUSSIA
3. Igor Gorokhov - Ekaterina Polevtsova RUSSIA
4. Volodymir Lyatov - Veronika Myshko UKRAINE
5. Artem Gorelov - Zhanna Sablina RUSSIA
6. Roman Chetvergov - Alena Estrina RUSSIA
7. Roman Denisenko - Tamara Prochnova RUSSIA
---------------------------------------------------------------------
13. Karols Arturs Junelis - Natalia Szypulska LATVIA
Komentāri (0)  |  2011-10-11 23:40  |  Skatīts: 1204x


«Кубок Красноярья 2011» - Kristaps un Lesia pārved mājās „bronzu”!


 8.-9.oktobrī, Krievijas pilsētā Krasnojarskā, norisinājās starptautiskas sacensības «Кубок Красноярья 2011» uz kurām ceļu mēroja Kristaps Kalva un Lesia Bogachova (SDK „Vecrīga"), kā arī mūsu tiesnese Alla Matjušenko. Kristaps un Lesia piedalījās WDSF Open ST un LA deju programmās. ST deju programmā 57 pāru konkurencē mūsu dejotāji iekļuva finālā un iegūstot 5.vietu valsī, bet 4.vietas pārējās dejās, kopvērtējumā ierindojās 4.vietā. Bet LA deju programmā, kurā piedalījās 54 pāri, Kristaps un Lesia ieguva 3.vietas visās piecās dejās un kāpa uz pjedestāla trešo pakāpienu. Apsveicam dejotājus un vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās, kā Latvijā, tā arī ārpus Latvijas!

WDSF Open Standart (57 pāri) pilni rezultāti
1. Semen Yatsenko - Anna Rozhkova RUSSIA
2. Pavel Nepomniashchikh - Maria Kerentseva RUSSIA
3. Ivan Lozovsky - Larisa Paladieva RUSSIA
4. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova LATVIA
5. Nikolay Sidorov - Marina Mashchenko RUSSIA
6. Nikita Bedarev - Alina Axenova RUSSIA

...
Komentāri (0)  |  2011-10-11 23:22  |  Skatīts: 1256x

Lasīt tālāk.


Czech Dance Open 2011 – mūsu dejotāju lieliskie rezultāti!


 Un vēl viena aizkavējusies, bet patīkama ziņa. Tagad, kad pieejami i-netā arī citu grupu rezultāti, varam paziņot, ka mūsu valsts pāriem tie ir bijuši lieliski! Dmitrijs Gruzdevs un Luīze Kaščejeva Junioru 1 LA deju programmā,  19 pāru konkurencē uzvarēja visās piecās dejās un kopvērtējumā pārliecinoši uzvarēja. Bet ST deju programmā 16 pāru konkurencē mazie dejotāji uzvarot dejā tango, bet pārējās dejās iegūstot 2.-5.vietas, kopvērtējumā ierindojās 3.vietā! Bet Junioru 2 ST deju programmā Iļja Davidovs ar Katrīnu Koru Klaperi 13 pāru konkurencē pārliecinoši uzvarējā visās dejās un ieguva „zeltu". Savukārt šīs vecumgrupas LA deju programmā Vladimirs Voložaņinovs ar Esteri Beatrisi Klaperi 19 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 5.vietā. Jauniešu ST deju grupā tikai daži „krustiņi" līdz finālam pietrūka Oskaram Kārkliņam ar Žaklīnu Solu - 21 pāru konkurencē viņi ierindojās 9.-10.vietā.

Junior I Latin (19 pāri)
...
Komentāri (0)  |  2011-10-06 05:02  |  Skatīts: 1805x

Lasīt tālāk.


„AUTUMN CUP 2011” – Karols un Natalia labākie!


 Aizritējušajās brīvdienās Latvijas kaimiņvalstī - Lietuvas pilsētā Kauņā - norisinājās vēl vienas tradicionālas sacensības „Autumn Cup 2011". Uz Kauņu devās vairāki mūsu valsts pāri un jāatzīmē, ka gandrīz visās kategorijās, kurās piedalījās mūsējie, mūsu valsts pārstāvji bija finālā. Bet vislabāk veicās Karolam Junelim ar partneri Natalia Szypulska, kuri Jauniešu LA grupā 11 pāru konkurencē iekļuva finālā un pārliecinoši uzvarot visās dejās izcīnīja „zeltu"! Šajā pat finālā iekļuva arī V.Kuzņecovs ar A.Džalagoniju, ierindojoties 6.vietā. Bet Jauniešu ST deju programmā Vadims ar Albīnu izcīnīja „bronzu". Karols un Natalia piedalījās ari „lielajā" grupā, proti, WDSF Open LA un 28 pāru konkurencē iekļuva finālā, ierindojoties 6.vietā. Šajā pat finālā dejoja vēl viens mūsu dejotajs - Rihards Eglītis, kurš tagad pārstāv Lietuvu. Ar partneri Egli Straleckaiti Rihards izcīnīja 2.vietas visās piecās dejās un kopvērtējumā ieguva „sudrabu". Junioru 2 LA deju grupā uzreiz divi mūsu pāri iekļuva finālā - L.Ābelīte ar Paulu Jakobiju un A.Klievēns ar S.Šauri.
Arī starp tiesnešiem bija tiesnese no Latvijas - Ņina Salgale.

...
Komentāri (0)  |  2011-10-06 03:59  |  Skatīts: 1441x

Lasīt tālāk.


Czech Dance Open 2011 – Grand Slam Latin


Nenoliedzmai šo sacensību galvenais notikums bija Pasaules Čempionāts Jauniešiem LA deju programmā, par kura rezultātiem mēs jau rakstījām. Bet ne mazāk svarīga bija vēl viena kategorija - Grand Slam Latin. 100 pāri no dažādām valstīm piedalījās šajā grupā, to starpā arī  seši mūsu valsts pāri. Vislabāk veicās mūsu valsts čempioniem - V.Višņakovam ar T.Kižlo, viņi ierindojās 14.-15.vietā, uzreiz aiz ½ FIN. Arī mūsu Ņina Bezzubova ar partneri Marius Balan piedalījās šajā grupā un iekļuva spēcīgajā fināla, ierindojoties 6.vietā. Jāatzīmē, ka visi deju cienītāji varēja verot šīs patiesi fantastiskās sacensības tiešraidē, bet ja kāds bija aizņemts un palaida garām šo iespēju, tad tas var aplūkot Grand Slam šeit! Lūk, rezultāti:

 WDSF Grand Slam Latin (100 pāri)
pilni rezultāti
 1. Andrey Zaytsev - Anna Kuzminskaya RUSSIA
 2. Aniello Langella - Khrystyna Moshenska ITALY
 3. Vladimir Karpov - Mariya Tzaptashvilli RUSSIA
 4. Gabriele Pasquale Goffredo - Anna Matus MOLDAVIA
 5. Timur Imametdinov - Ekaterina Nikolaeva RUSSIA
 6. Maius Andrei Balan - Nina Bezzubova GERMANY
 ---------------------------------------------------------------------
 14.-15. Vjaceslavs Visnakovs - Tereza Kizlo LATVIA
 33.-34. Sergejs Zaleskis - Laima Ozolina LATVIA
 39.-40. Valters Janis Frickauss - Liva Orleane LATVIA
 49.-51. Arturs Freimanis - Elina Muceniece LATVIA
 54.-55. Krists Ciapas - Anna Andreicuka LATVIA
 56. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova LATVIA

Komentāri (3)  |  2011-10-05 01:12  |  Skatīts: 2905x


„Norway International 2011” – Latvijai 3 zelta medaļas!


Tiešām veiksmīgas bija brīvdienas mūsu  dejotājiem, kuri aizritējušajās brīvdienās mēroja ceļu uz Norvēgijas galvaspilsētu Oslo! Trīs zelta medaļas mūsu pāru bagāžā! Junioru 2 ST deju programmā D.Geikins ar M.Riku pārliecinoši uzvarot visās dejās kāpa uz pjedestāla augstāko pakāpienu, bet A.Rogovenko ar A.Vorončuku pārliecinoši uzvarēja WDSF International ST deju grupā. Savukārt, uzvarot dejās ča-ča-ča, pasodoble un džaivs, kopvērtējumā labākie WDSF International LA deju grupā bija J.Suvorovs ar T.Bazokinu. Apsveicam dejotājus un aicinām iepazīties ar rezultātiem:

Juniori II Standart (12 pāri) pilni rezultāti
1. Geikins Davids  - Rika Marta Liga LATVIA
2. Goransson Hjalmar - Sara Friscak SWEDEN
3. Christian Skibsurd - Helene Spilling NORWAY
4. Ingemear Moberg - Alexandra KAleta SWEDEN
5. Haakon Gerhard Lihaug - Ronja Ostensvik NORWAY
6. Jona Alexander Petterson - Vilde Krovel Velle NORWAY

...
Komentāri (1)  |  2011-10-05 00:44  |  Skatīts: 2174x

Lasīt tālāk.


«НЕВСКИЙ КУБОК – 2011» - Martam un Viktorijai „bronza”!


Aizritējušajās brīvdienās, vienā no lielākajām un skaistākajām Krievijas pilsētām - S.Pēterburgā noritēja starptautiskas sacensības «НЕВСКИЙ КУБОК - 2011». Viena no nozīmīgākajām grupām šo sacensību ietvaros bija - Grand Slam ST, kurā prasmēs ar cietiem deju pāriem mērojās arī divi mūsu pāri - R.Ābols ar S.Vitenbergu un G.Kalniņš ar M.Freibergu. 152 pāru konkurencē Gundars ar Madaru ierindojās 43.-44.vietā, bet Ronalds ar Santu 49.-50.vietā. Otra, no „svarīgām" grupām, kurā arī piedalījās „mūsējie" - WDSF Open Latin. Šajā kategorijā piedalījās trīs mūsu valsts pāri - M.Smolko ar V.Puhoviku, S.Guščin ar K.Terentjevu un A.Gončarov ar R.Zviedri. 123 pāru konkurencē Stanislavs ar Kristīni ierindojās 71.vietā, bet Antons ar Rutu 87.vietā. Bet! Marts ar Viktorija iekļuva finālā un iegūstot 3.vietas visās piecās dejās kāpa uz pjedestāla trešo pakāpienu!
Arī starp tiesnešiem bija mūsu valsts pārstāve - Alla Matjušenko.
...
Komentāri (0)  |  2011-10-05 00:25  |  Skatīts: 1200x

Lasīt tālāk.


PASAULES Čempionāts Jauniešiem LA - rezultāti!


 1.oktobrī - Čehijas pilsētā Ostrava, norisinājās Pasaules Čempionāts Jauniešiem LA dejās. Uz tām Latviju pārstāvēt devās A.Freimanis ar E.Mucenieci un K.Čiapas ar A.Andreičuku. 66 pāru konkurencē abi pāri iekļuva 1/8finālā un Artūrs ar Elīnu ierindojās 28.-32.vietā, bet Krists ar Annu 38.-39.vietā. Aicinām iepazīties ar rezultātiem:

WDSF World Championship Youth Latin (66 pāri) pilni rezultāti
1. Evgeniy Kuzin - Elina Popova RUSSIA
2. George Sutu - Ludivine Brangbour FRANCE
3. Marco De Angelis - Alice Fabrizi ITALY

4. Maxim Stepanov - Viktoria Konstantinova GERMANY
5. Peter Daskalov - Christine Hojmark DENMARK
6. Yaroslav Galay - Kateryna Klishyna UKRAINE
---------------------------------------------------------
28.-32. Arturs Freimanis - Elina Muceniece LATVIA
38.-39. Krists Ciapas - Anna Andreicuka LATVIA


...
Komentāri (5)  |  2011-10-02 04:31  |  Skatīts: 2862x

Lasīt tālāk.