fordance.1w.lv

PASAULES ČEMPIONĀTS Jauniešiem standartdejās! (video)

15.septembrī, Austrijā norisinājās Pasaules Čempionāts Jauniešiem Standartdeju programmā, uz kurām mūsu valsti pārstāvēt devās valsts čempioni V.Šuhtins ar A.Volkonsku un mūsu vicečempioni K.Čiapas ar A.Andreičuku. 64 pāru konkurencē V.Šuhtins ar A.Volkonsku apstājās 1/4finālā ierindojoties 14.-16.vietā, bet K.Čiapas ar A.Andreičuku iekļuva spēcīgajā finālā iegūstot, nu jau var teikt savu liktenīgo, 4.vietu! Sveicam dejotājus ar panākumiem un vēlam lieliskus panākumus arī turpmāk.

WDSF World Championship Youth Standard (64 pāri)
...
Komentāri (0)  |  2012-09-28 00:43  |  Skatīts: 1162x

Lasīt tālāk.

"Prague Open - 2012"

8. un 9. septembrī norisinājās sacensības „Prague Open 2012", uz  kurām devās vairāki pāri no Latvijas. Vislabāk veicās V.Frickausam ar L.Orleāni, kuri WDSF Youth Open LA grupā, 44 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā, taču uzreiz aiz viņiem 5.vietā ierindojās vēl viens mūsu pāris - K.Aņiščenko ar Ž.Solu.  Bet bronzas medaļas izcīnīja V.Pečens ar A.R.Andruškēviču, kuri Junioru I ST grupā, 22 pāru konkurencē iekļuva finālā. Sveicam dejotājus ar panākumiem.

"GOC - 2012" - noslēdzies

Un tā, 18.augustā, ir noslēgušās sacensības "German Open Championships -  2012", kuras norisinājās piecas dienas. Pēdēja sacensību dienā galvēna uzmanība tika pievērsta WDSF Grand Slam ST etapam, kurā uzvarēja pašmāju pāris - B.Ferruggia ar C.Kohler, bet no mūsu pāriem vislabāk veicās A.Rogovenko ar A.Vorončuku, kuri 307 pāru konkurencē ierindojās 32.-33.vietā. WDSF Youth 10-dance pavisam mazliet pietrūka, lai iekļūtu finālā K.Čiapam ar A.Andreičuku, kuri 115 pāru konkurencē ierindojās 9.vietā. Sveicam visus dejotājus ar panākumiem un aicinām iepazīties ar rezultātiem:

PRECIOSA WDSF GRAND SLAM STANDARD (307 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2012-08-19 19:43  |  Skatīts: 1107x

"GOC - 2012" - Junelis/Szypulska finālā (+video)

17.augustā, noslēdzās ceturtā "German Open Championships - 2012" sacensību  diena. Bez šaubām, galvenā uzmanība tika pievērsta WDSF Grand Slam etapam, kurā pārliecinoši uzvarēja pāris no Krievijas A.Zaytsev ar A.Kuzminskayu, finālā tika un 5.vietu ieguva mūsu dejotāja Ņ.Bezzubova ar partneri M.A.Balan, bet abi mūsu Latvijas pāri iekļuva 1/4finālā, rezultātā M.Smolko ar V.Puhoviku - 18, taču J.Suvorovs ar T.Bazokinu - sadalīja 20.-22.vietu. WDSF Youth LA grupā spēcīgajā finālā, izcīnot 7.vietu iekļuva K.Junelis ar N.Szypulsku, bet Junioriem I LA 136 pāru konkurencē 22.vietu ieguva D.Gruzdevs ar L.Kaščejevu, savukārt, Juvenile II ST 90 pāru konkurencē 53.-54.vietā ierindojās D.Sitova ar K.K. Ziemeli.

PRECIOSA WDSF Grand Slam Latin (315 pāri)
...
Komentāri (0)  |  2012-08-19 06:26  |  Skatīts: 1217x

"GOC - 2012" - Davidovs/Klapere finālā

16.augustā, noslēdzās trešā "German Open Championships - 2012" sacensību  diena. Šajā dienā Juvenile I LA mūsu valsti pārstāvēja tikai viens pāris - A.Plakitins ar K.Karkliņu, kuri 39 pāru konkurencē ierindojās 22.vietā, bet Junioriem II ST vislabāk veicās valsts čempioniem I.Davidovam ar K.K.Klaperi, kuri 156 pāru konkurencē iekļuva spēcīgajā finālā un izcīnīja 4.vietu. Taču Adult A LA grupā 173 pāru konkurencē, 80.-84.vietā ierindojās V.Voložaņinovs ar D.Mackeviču, bet Senioriem II A ST I.Martinsonu un B.Martinsonu varējā, vērot 1/2finālā, kuri 77 pāru konkurencē ierindojās 12.vietā.

GOC Juveniles I Latin (39 pāri)
...
Komentāri (0)  |  2012-08-19 05:29  |  Skatīts: 1289x

„GOC 2012” – otrā diena. Čiapas/Andreičuka finālā

15.augustā noslēdzās otrā sacensību diena „German Open Championships 2012". Šajā dienā visaugstāko rezultātu uzrādīja K.Čiapas ar A.Andreičuku, kur Youth Standard grupā, 181 pāra konkurencē iekļuva spēcīgajā finālā, un tāpat kā pagājušogad, ierindojās 4.vietā. Arī pusfinālā bija vērojami mūsu valsts čempioni V.Šuhtins ar A.Volkonsku, kuri ierindojās 13.vietā, bet pavisam mazliet, paliekot uzreiz aiz 1/2fināla svītras, 14.-15.vietā ierindojās V.Kuzņecovs ar A.Priediņu. Rising Star Latin kategorijā visaugstāko rezultātu uzrādīja N.Katkovskis ar J.Maniju iegūstot 83.-84.vietu, 278 pāru konkurencē. Taču Junior II Latin vislabāk veicās E.Gulbim ar G.A.Zabrausku, kuri 198 pāru konkurencē ierindojās 32.-33.vietā. Bērnu II 8-dejas kategorijā bija vērojams tikai viens pāris no Latvijas - D.Sitova ar K.K.Ziemeli, kuri 100 pāru konkurencē ierindojās 60.-61.vietā.
Sveicam dejotājus ar panākumiem un turam īkšķus par savējiem šodien.

GOC Juveniles II 8-dance (100 pāri) ...
Komentāri (0)  |  2012-08-16 19:16  |  Skatīts: 1679x

„Eiropas Čempionāts Jauniešiem latīņamerikas dejās” - video

Tikko, 14. augustā, „German Open Championships 2012" sacensību ietvaros, noslēdzas Eiropas Čempionāts Jauniešiem latīņamerikas dejās. 60 pāru konkurencē K.A.Junelis ar N. Szypulsku iekļuva spēcīgajā 1/2finālā un ierindojās 8.-10.vietā, bet K.Čiapas ar A.Andreičuku apstājās 1/4finālā, ierindojoties 21.vietā. Taču par uzvarētājiem kļuva pāris no Vācijas - M.Stepanov ar V.Konstantinovu(foto). Sveicam dejotājus ar panākumiem un novēlam cīņas sparu arī turpmākajās, šo sacensību, dienās.