fordance.1w.lv

"Magic Dance - 2012" - video

Ir ievietoti visi atklāto grupu video no sacensībām "Magic Dance - 2012", kurus varat apskatīt šeit!
Komentāri (0)  |  2012-05-12 20:33  |  Skatīts: 1097x

"Elfs-2012" - reitings, video!

Ir ievietoti visi video no sacensībām "Elfs-2012", kurus varat apskatīt šeit.

Diemžēl video nav diez ko kvalitatīvi, jo no skatuves filmēt bija liegts, bet priecāsimies par to, kas ir.
Komentāri (0)  |  2012-05-04 20:56  |  Skatīts: 1076x

Grafiks

Tiek izveidota jauna sadaļa "Grafiks", kurā jūs tiksiet informēti par to, kur, kad, kādas sacensības un vecumgrupas ir plānots filmēt.

2012.gadā plānoju:

01.05. - "Elfs 2012" (reitings)

05.05. - "Magic Dance 2012" (atklātās grupas)

(?!)19.-20.05. - "Baltic Rising Stars" (kauss, reitings, atklātās grupas)

02.-04.11. - "Latvia Open 2012"
Komentāri (0)  |  2012-05-01 06:09  |  Skatīts: 855x

Eiropas čempionāts ST dejās Jauniešiem – Krists un Anna dejo finālā

Vakar, 28.aprīlī, visi interesenti varēja verot tiešraidē no Moldovas Eiropas čempionāta norisi Jauniešiem ST dejās. Šajās prestižajās sacensībās mūsu valsti pārstāvēja - Vjačeslavs Šuhtins ar Anastasiju Volkonsku un Krists Čiapas ar Annu Andreičuku. Vjačeslavs un Anastasija iekļuva ¼ finalā, iegūstot 18.vietu, bet Krists un Anna iekļuva finalā, un iegūstot vienādu punktu skaitu ar 6.vietu, kopvērtējumā ierindojās 5.vietā. Bet par uzvarētājiem, kā arī daudzi prognozēja, kļuva pāris no Krievijas - Evgeniy Nikitin & Dana Spytsina.

Eiropas čempionāts ST dejās Pieaugušajiem

Vakar, 28.aprīlī, Vācijā norisinajās Eiropas čempionāts ST dejās pieaugušo grupā. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Andrejs Rogovenko ar Annu Vorončuku un Gerds Ivuškāns ar Beāti Katrīnu Zeltiņu. Andrejs un Anna iekļuva ¼ finālā un ierindojās 22.vietā, bet Gerds un Beāte iekļuva 1/8 finālā, ierindojoties 31.-32.vietā. Bet par uzvarētājiem kļuva mājinieki - Benedetto Ferruggia ar Claudia Kõhler (foto).

Komentāri (0)  |  2012-04-29 22:29  |  Skatīts: 1132x

28.aprīlī - Eiropas čempionāti Jauniešiem un Pieaugušajiem ST dejās!

Šodien, Moldovā norit Eiropas čempionāts Jauniešiem ST dejās. Turam īkšķus par mūsējiem un gaidām ziņas! Tiešraide šeit.

Bet, Vācijā, norit Eiropas čempionāts Pieaugušajiem ST dejās. Sākot no
¼ finālā šo čempionātu mēs varēsim vērot tiešraidē WDSF web lapā.
Komentāri (0)  |  2012-04-29 01:43  |  Skatīts: 952x

„OLD THOMAS TROPHY 2012” –TALLINN.

20.-22.aprīlī, Igaunijas galvaspilsēta - Tallinā, triju dienu garumā, norisinājās, nu jau, tradicionālas sacensības „OLD THOMAS TROPHY 2012", uz kurām devās diezgan liels „desants" dejotāju no Latvijas. Kā tad gāja mūsējiem?

20.aprīlīs. Šajā dienā norisinājās Rising Star ST & LA grupu sacensības, kurās vislabāk veicās Danielam Beluginam ar Mariju Mihailovu. 18 pāru konkurencē, viņi iekļuva finālā un ierindojās 5.vietā.

Lasīt tālāk.

ES čempionāts ST un LA dejās. Jevgēnijam Suvorovam un Tinai Bazokinai zelts!

21.aprīlī, Tallinā, sacensību „Old Thomas Trophy 2012" ietvaros, norisinājās Eiropas Savienības čempionāts ST dejās, kurā Latviju pārstāvēja 2 pāri no SDK „Mario" - Ilmārs Ozols ar Santu Dmitrijevu un Kārlis Treijs ar Anastasiju Krivošejevu. Kopumā dalību bija pieteikuši 13 pāri. Ilmārs ar Santu iekļuva finālā un kopvērtējumā ierindojās 5.vietā (6.vieta fokstrotā un 5.vietas pārējās dejās), bet Kārlis ar Anastasiju ierindojās 7.-8.vietā. Bet uzvarētāju laurus plūca pāris no Vācijas - Paul Lorenz & Ekaterina Leonova.

---------------------------------------------------------------------
7.-8. Karlis Treijs - Anastasia Krivosheeva LATVIA ...
Komentāri (0)  |  2012-04-24 03:58  |  Skatīts: 1556x

Pirmo reizi sporta deju vēsturē norisinājās WDSF World Championship Under 21 Latin

Aizvadītās brīvdienas raženas bija uz dažādiem čempionātiem. Bet viens no tiem ir īpašs, jo noritēja pirmo reizi sporta deju vēsturē! Vairāku valstu sporta deju federācijas, tai skaitā arī LSDF, dažus gadus atpakaļ iniciēja ieviest jaunu vecumgrupu „Under 21" (deju aprindā saucamu vēl „Jaunieši II") un rīkot šajā vecumgrupā arī WDSF čempionātus. Un lūk, 22.aprīlī, Dānijā, norisinājās pirmais šāds Pasaules čempionāts un tas bija LA deju programmā. Latviju šajā čempionātā pārstāvēja Marts Puniņš un Dana Jākabsone. 91 pāra konkurencē Marts un Dana iekļuva ¼ finālā un ierindojās 24.vietā. Bet, par pirmajiem šāda titula ieguvējiem kļuva pāris no Spānijas - Joel Lopez & Kristina Bespechnova.
29.septembrī, atkal Dānijā, norisināsies Pasaules čempionāts ST dejās grupā „Under 21", bet pasaules čempionāts 10 dejās norisināsies pie mums Rīgā, sacensību „Baltic Grand Prix" ietvaros. Tā kā šādas sacensības tiek organizētas pirmo gadu, tad šogad tajās var piedalīties visi pāri (ja vien ir vēlme!), neskatoties uz ieņemamu vietu savas valsts reitingā.

...
Komentāri (0)  |  2012-04-24 03:42  |  Skatīts: 1486x

Eiropas Čempionāts desmit dejās

Vakar, 21. aprīlī, Dānijā norisinājās Eiropas čempionāts desmit dejās, kurā  Latviju pārstāvēja  Marts Puniņš un Dana Jākabsone. Mūsu pāris uzrādīja lielisku rezultātu, iekļūstot ½ finālā un ierindojoties 8.vietā. Jāatzīmē, ka 11.vietā palika pāris no Itālijas Marco Cecinati ar Amaliu Genchi, kuri nedēļu atpakaļ izcīnīja 2.vietu Pasaules kausā, bet Marts un Dana bija 3.vietā. Apsveicam Martu un Danu, un novēlam neapstāties uz sasniegtā!