fordance.1w.lv

Polish Open Championship 2012 (Olsztyn)

8.-10. jūnijā, Polijas pilsētā - Olsztyn, 19.reizi  norisinājas sacensības "Polish Open Championship 2012", kurās tradicionāli piedalījās arī mūsu valsts pāri. Savu grupu finālos iekļuva D.Gruzdevs ar L.Koščejevu, A.Klievēns ar S.Šaueri, R.Jokša ar I.Jokšu. Tiesnešu starpā bīja Ņ.Salgale!

09.06. ...
Komentāri (0)  |  2012-06-25 21:25  |  Skatīts: 1202x

Lasīt tālāk.

WDSF European Cup LA 2012

Vakar, 9.jūnijā, Ungārijā norisinājās Eiropas kauss LA dejās, kurā mūsu valsti pārstāvēja K.Kalva un L.Bogačova. 20 pāru konkurencē Kristaps un Lesia ierindojās 14.vietā. Bet uzvarēja pāris no Krievijas - Andrey Kiselev & Anastasia Selivanova.

Blackpool Dance Festival 2012

Tradicionāli maija mēneša izskaņā norit sacensības Blackpool Dance Festival. Šogad no mūsu valsts uz tām devās K.Kalva un L.Bogačova, K.Treijs un A.Krivošejeva, M.Puniņš un D.Jākobskone, V.Višņakovs un T.Kižlo, Š.Greblikas un V.Horeva. Kā tad veicās mūsu pāriem? Aicinām iepazīties ar rezultātiem!
...
Komentāri (0)  |  2012-06-10 02:19  |  Skatīts: 1527x

"San Marino Dancesport Grand Prix - 2012" – Arturs un Anastasija dejo finālā (+video no WDSF World Open LA)!

Liela mēroga sacensības 26.-27.maijā norisinājās San Marino, kurās piedalījās arī mūsu valsts pāris - Arturs Voicehovičs un Anastasija Golubcova. Arturs un Anastasija kopumā piedalījās 3 kategorijās, bet vislabāko rezultātu uzrādīja savā vecumgrupā - WDSF Open Youth LA, kurā 15 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 5.vietā (45565). Piedaloties „lielajās" kategorijās - WDSF World Open LA, 57 pāru konkurencē, Arturs un Anastasija ierindojās 32.-33.vietā, bet kategorijā - Rising Star LA, 31 pāra konkurencē, ierindojās 8.vietā.

Jāatzīmē, ka šājās sacensībās piedalījās arī Vāciju pārstāvoša, Nina Bezzubova ar partneri Marius Balan. Ņina un Marius WDSF World Open LA izcīnīja godalgotu 2.vietu.

...
Komentāri (0)  |  2012-06-09 23:03  |  Skatīts: 1504x

Paris Dance Open 2012 (video)!

26.-28.maijā, vienā no romantiskākajām pilsētām pasaulē - Parīzē -  norisinājās sacensības „Paris Dance Open 2012", kurās piedalijās arī mūsu valsts pāri.
 WDSF International Open ST piedalījās Gerds Ivuškāns ar Beāti Zeltiņu un 50 pāru konkurencē iekļuva ½ finālā, apstājoties tikai vienā solī no finālā, ierindojoties 8.vietā.
Bet WDSF Open Youth LA piedalījās Karols Junelis ar Nataliu Szypulsku. 17 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un izcīnīja 2.vietu!
Vēl vienu sudraba medaļu komplektu mūsu valsts krājkasītē izcīnīja arī Marts Smolko ar Viktoriju Puhoviku. WDSF International Open LA 53 pāru konkurencē viņi iekļuva finālā un izcīnīja godpilno otro vietu, piekāpjoties tikai mājiniekiem! Bet K.Junelis ar N.Szypulsku šajā pašā kategorijā iekļuva ¼ finālā un ierindojās 17.vietā.
Tiesnešu brigādē bija pārstāvis no Latvijas - Sergejs Sinkins.

...
Komentāri (0)  |  2012-06-07 05:07  |  Skatīts: 1537x

World Open Minsk 2012 – mūsu pāri finālos!

19.-21.maijā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, norisinājās tradicionālas sacensības, uz kurām ceļu bija mērojuši daudzi spēcīgi pāri no dažādām valstīm. Tai skaitā arī mūsu pāri - J.Suvorovs ar T.Bazokinu, V.Frickauss ar L.Orleāni, A.Voicehovičs ar A. Golubcovu un S.Zaļeskis ar L.Ozoliņu. WDSF World Open LA 86 pāru konkurencē finālā iekļuva Jevgenijs ar Tinu un ierindojās 6.vietā. Šajā pašā kategorija Sergejs ar Laimu ierindojās 19.-20.vietā, bet „jaunieši" Valters ar Līvu 26.-27 vietā, taču Arturs ar Anastasiju 37.vietā. Sacenšoties savā vecumgrupā WDSF Open Youth LA 60 pāru konkurencē, Valters un Līva iekļuva finālā un izcīnīja godalgotu 3.vietu! Solī no ½ finālā apstājās šajā kategorijā Arturs un Anastasija - 13.vietā.
Jāatzīmē, ka arī starp tiesnešiem varēja vērot mūsu valsts pārstāvi - Inu Kočetovu.

...
Komentāri (1)  |  2012-06-07 04:38  |  Skatīts: 3783x

Vladimirs Neikšins Sibīrijas čempions! (labots 22:00)

Vladimirs Neikšins tagad dejo ar Vladislavu Andreevu Krievijas sporta  deju klubā "Кристалл" Leonida Andreeva un Tatjanas Kolokolovas vadībā.
14.-15. aprīlī norisinājās Sibīrijas apgabala čempionāts "Кубка Губернатора Алтайского края" sacensību ietvaros. 46 pāru konkurencē Vladimirs ar Vladislavu kļuva par Sibīrijas čempioniem, Junioru II LA grupā.
Sveicam dejotājus ar panākumiem un novēlam veiksmi arī turpmāk.
Īpašu PALDIES vēlos teikt mūsu mājas lapas apmeklētājai par sniegto informāciju.
Lūk, rezultāti:

Первенство СФО Юниоры-2 Латина
1. Нейкшин Владимир - Андреева Владислава, Кристалл, Новосибирск
2. Кашапов Эмиль - Сарычева Светлана, Эдельвейс, Новосибирск
3. Лежнин Станислав - Гаптулбарова Ксения, Миллениум Денс-ОКСДЮСШОР №2, Кемерово
4. Потапов Дмитрий - Хо Маргарита, Моуст Ди, Иркутск
...
Komentāri (0)  |  2012-05-14 04:23  |  Skatīts: 1660x

"Amber Couple - 2012"

5.-6. maijā, Lietuvas pilsētā - Kauņā, norisinājās sacensības "Amber Couple - 2012".  Uz šīm sacensībām devās vairāki mūsu pāri. WDSF International Open Standard vislabāk no mūsu pāriem veicās A.Rogovenko ar A.Vorončuku, kuri 70 pāru konkurencē iekļuva finālā un ierindojās 4.vietā, bet WDSF International Open Latin J.Suvorovam ar T.Bazokinu 79 pāru konkurencē, piekāpjoties pārim M.Balan ar N.Bezzubovu, ieirindojās 2.vietā, bet M.Smolko ar V.Puhoviku ierindojās 5.vietā. Sveicam dejotājus ar panākumiem un aicinām iepazīties ar šo sacensību rezultātiem:

"Magic Dance - 2012"

5.maijā, tepat Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, norisinājās  sacensības "Magic Dance - 2012". Jaatzīst, ka ievērojamākā grupā šajā dienā bija WDSF International Open Latin. Vislabāk no Latvijas pāriem veicās J.Suvorovam ar T.Bazokinu, kuri 56 pāru konkurencē iekļuva finālā un izcīnīja 2.vietu, taču uzvaru guva Latvijas dejotāja Ņina Bezzubova ar partneri Marius Balan. Sveicam visus dejotājus ar panākumiem šajās sacensībās un piedāvājam iepazīties ar atklāto grupu rezultātiem:

"All England Championships - 2012"

29. aprīlī, Anglijā norisinājās sacensības "All England Championships - 2012" uz kurām Latviju pārstāvēt devās S.Grebliakas ar V.Horevu un V.Višņakovs ar T.Kižlo. Abi pāri, 50 pāru konkurencē, iekļuva spēcīgajā finālā. Sarunas ar Viktoriju atpalikot par vienu pakāpienu no goda pjedestāla, ierindojoties 4.vietā, bet Vjačeslavs ar Terēzi ierindojās 7.vietā. Lūk, rezultāti: